Informacja

Nowe produkty

Promocje

Sztukateria

Sztukateria to nieodzowny element wykończenia pomieszczeń w stylu angielskim. Elementy sztukaterii wykorzystywane są również w nowoczesnym wystroju wnętrz.

Sztukateria Jest 1867 produktów.

Podkategorie

 • Listwy przypodłogowe

  Listwy przypodłogowe

  są najpopularniejszym elementem sztukaterii wewnętrznej, który doskonale sprawdza się w każdej aranżacji pomieszczenia. Najpopularniejsze są białe listwy przypodłogowe, aluminiowe i drewniane. Duża liczba wzorów dostępnych w sklepie online Dekorplanet.pl sprawia, że możliwe jest idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia. Dużą popularnością cieszą się modele gładkie, a zdobione najczęściej wybierane są do klasycznych wnętrz. Dodatkowym atutem jest możliwość przemalowania ich na dowolny kolor.

 • Listwy oświetleniowe

  Listwy oświetleniowe

  Gzymsy oświetleniowe od kilku lat szturmem zdobywają rynek i rosnącą rzeszę zwolenników. Dzięki zastosowaniu oświetlenia w postaci taśm LED, pomieszczenie zyskuje klimatyczne światło, które może być modyfikowane za pomocą pilota. Listwy oświetleniowe są szybki i łatwe w montażu, co bezapelacyjnie wpływa na zwiększone zainteresowanie.

  W ofercie sklepu są listwy oświetleniowe ze styropianu i polimerowe. Każdy rodzaj ma swoje wady i zalety, dlatego przed zakupem tej sztukaterii, dobrze jest zasięgnąć rady specjalisty. Zapraszamy do kontaktu.

 • Sztukateria wewnętrzna

  Sztukateria wewnętrzna

  Dzięki temu elementowi dekoracji każde wnętrze natychmiast zyskuje stylowy wygląd. Do dyspozycji jest wiele styli oraz materiałów z jakich jest produkowany ten rodzaj sztukaterii. Zastosowanie gzymsów, rozet czy listew przypodłogowych pozwoli na uzyskanie niepowtarzalnego pomieszczenia.

  Sztukateria jest kojarzona głównie z klasycznym stylem ludwikowskim, jednak bez problemu w ofercie wielu producentów można odszukać nowoczesne listwy podłogowe czy ścienne, a nawet listwy do zabudowy karnisza

 • Sztukateria elewacyjna

  Styropianowa sztukateria elewacyjna

  Dekory architektoniczne są dla budynku tym, czym dla kobiety biżuteria. Doskonale dobrane gzymsybonie czy listwy elewacyjne sprawią, że fasada nabierze stylu. Natomiast dodanie zdobionych detali jak zwornikiwsporniki czy pilastry dodadzą indywidualnego charakteru.

 • Akcesoria
 • Kolekcja
na stronę
Pokazuje 1801 - 1867 z 1867 elementów
Pokazuje 1801 - 1867 z 1867 elementów