Panele ścienne 3D gipsowe

Panele ścienne 3D gipsowe

Dekoracje ścienne odgrywają kluczową rolę w podkreślaniu stylu wnętrz. Panele ścienne 3D gipsowe to innowacyjne rozwiązanie do dekoracji. Dzięki tym elementom możesz przełamać monotonny i bez polotu wygląd swojego pomieszczenia. Stwórz atrakcyjny dla oka projekt. Aby poznać więcej szczegółów, zapoznaj się z tą kategorią...

Panele ścienne 3D gipsowe

Dekoracje ścienne odgrywają kluczową rolę w podkreślaniu stylu wnętrz. Panele ścienne 3D gipsowe to innowacyjne rozwiązanie do dekoracji. Dzięki tym elementom możesz przełamać monotonny i bez polotu wygląd swojego pomieszczenia. Stwórz atrakcyjny dla oka projekt. Aby poznać więcej szczegółów, zapoznaj się z tą kategorią w Dekorplanet. 

Najważniejsze cechy paneli ściennych 3D z gipsu

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów paneli ściennych. Czynią one przestrzeń bardziej estetyczną i nierzadko funkcjonalną. Jednak to właśnie panele ścienne 3D posiadają szereg zalet. Te dostępne w tej kategorii wykonywane są z wysokiej jakości gipsu. Dzięki temu wyróżniają się one spośród modeli wykonanych z innych materiałów. 

Gips wpływa na doskonałą trwałość paneli. To również materiał przyjazny dla środowiska i przede wszystkim zdrowia. Omawiając zalety tych dekoracji, nie sposób nie wspomnieć o tym, że są one bardzo łatwe, szybkie w montażu i w utrzymywaniu w czystości. Zainstalujesz je w mgnieniu oka. Możesz je ze sobą łączyć lub zamontować jako oddzielne elementy dekorujące ścianę. Z małych rzeczy, czyli pojedynczych paneli, możesz wywołać duże wrażenie. Tworząc tym samym oszałamiającą dekorację ściany. Co więcej, panele gipsowe z oferty Dekorplanet możesz pomalować na dowolny kolor. Według własnego uznania. 

Montaż paneli ściennych 3D z gipsu

Podczas montażu wystarczy po prostu przykleić poszczególne elementy dekoracji do ściany. Zalecamy użycie w tym celu gipsu szpachlowego SEMIN 78. Jeśli elementy chcesz połączyć, aby uzyskać efekt “bez szwów” użyj gładzi szpachlowej SEMIN 68. Oba te produkty znajdziesz w naszej ofercie. 

 

Panele ścienne 3D z gipsu - zaprojektuj swoje ściany z pomysłem

Dekoracje te nadają ścianom kapitalny, ponadczasowy wygląd. To tylko kwestia wyboru odpowiednich paneli, aby uzyskać spektakularny wygląd wnętrza. Warto wiedzieć również, że każdy panel jest szczególnie atrakcyjny, gdy jest odpowiednio oświetlony. Światło zapewnia stylowy efekt świetlny. To niezwykle ciekawa dla oka gra światła i cieni. Ten efekt, jak z bajki, jest widoczny na wielu zdjęciach w tej kolekcji. 

Kolekcja paneli ściennych 3D z gipsu w Dekorplanet

Panele te mają wszechstronny charakter. Dostępne są w naszej ofercie w szerokiej gamie stylów, wzorów i kolorów. Mogą być stosowane jako dekoracja ścian zarówno w miejscach publicznych, jak i prywatnych. Aktualnie w naszej ofercie znajdziesz blisko 30 ciekawych modeli. Oferujemy ciekawe, różnorodne projekty. A wszystko to po to, aby każdy z Was znalazł u nas wzór, który pasuje do gustu i wizji mieszkania. 

Panele ścienne 3D z gipsu - podsumowanie od Dekorplanet

Jeśli uwielbiasz miejsce, w którym się znajdujesz, ale jest ono pozbawione “duszy artystycznej” - zmień to dzięki tej kolekcji. Wybierz projekt, który najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom i stylowi wnętrza. Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić do niego nowoczesność, design, czy też klasykę.

 

Wykorzystaj śmiałe pomysły i stwórz ciepłą, ekskluzywną i zachęcającą przestrzeń. Rozpocznij kreatywne projektowanie, które w mgnieniu oka przekształci Twój projekt.  Zapraszamy do zapoznania się z tą kolekcją.

Więcej

Panele ścienne 3D gipsowe Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów