Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE MDF, LD8112 PRESTIGE DECOR, LISTWA PRZYPODŁOGOWA BIAŁA 8 CM, LISTWA LAKIEROWANA HDF, PRESTIGE DECOR Zobacz większe

LD8112 Prestige Decor - listwa przypodłogowa biała 8 cm całkowicie gładka z delikatnym zaokrągleniem. Listwa podłogowa bardzo ładnie wykończona, a materiał to HDF. LD8112 to listwy podłogowe białe nie posiadające narożników, takie elementy wykonujemy po przez odpowiednie docinanie listew. Listwy przypodłogowe Mdf nadają wnętrzu charakteru, oraz pięknie zdobią aranżowane pomieszczenie.

LD8112 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 8 CM - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
Wysokość8 cm.
Długość250 cm.
Szerokość1,2 cm.
MateriałHDF
UwagaLakierowana satynowo
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy32zł / karton

49,40 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 52,00 zł brutto

19,76 zł za 1 mb.

W magazynie: 2000 Przedmioty

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa biała 8 cm - LD8112 Prestige Decor - MDF/HDF

Listwa podłogowa o symbolu LD8112 Prestige Decor posiada gładką powierzchnię, jest prosta i bez wzorów. Listwa przypodłogowa LD8112 Prestige Decor nie posiada w zestawie elementów łączących listwy, wszystkie zakończenia, łączenia czy narożniki możemy wykonać sami po przez odpowiednie docięcie profili pod kątem. Listwy podłogowe MDF jak i HDF są dwukrotnie pomalowane przez producenta białą farbą podkładową, a następnie warstwą ostateczną w kolorze białym z palety Ral 9016 lub 9003.

Listwy przypodłogowe lakierowane wykonane zostały z materiału HDF. Listwa podłogowa - LD8112 Prestige Decor posiada wymiary 250 x 1,2 x 8 cm. Listwy podłogowe producenta Prestige Decor montowane są na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do oferowanych listew zawsze proponujemy dokupić zaprawkę Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z HDF są wysokiej jakość, które staną się dodatkową dekoracją w pomieszczeniu. LD8112 Prestige Decor to listwy przypodłogowe do wnętrz o przeróżnych stylach. LD8112 od polskiego producenta Prestige Decor można zastosować we wnętrzu klasycznym, współczesnym, a także nowoczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD8112 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 8 CM - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

LD8112 LISTWA PRZYPODŁOGOWA 8 CM - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

LD8112 Prestige Decor - listwa przypodłogowa biała 8 cm całkowicie gładka z delikatnym zaokrągleniem. Listwa podłogowa bardzo ładnie wykończona, a materiał to HDF. LD8112 to listwy podłogowe białe nie posiadające narożników, takie elementy wykonujemy po przez odpowiednie docinanie listew. Listwy przypodłogowe Mdf nadają wnętrzu charakteru, oraz pięknie zdobią aranżowane pomieszczenie.

Produkty powiązane