Promocja! DLK3, FLOXXY, LISTWA DO ZABUDOWY KARNISZA, MASKOWNICA KARNISZA, MASKOWNICE KARNISZY, OSŁONA KARNISZA, DEKORPLANET Zobacz większe

Nowoczesna listwa do zabudowy karnisza DLK3 Floxxy to sztukateria wykonana z opcją oświetlenia LED. Prosta maskownica karnisza bardzo fajnie spełni zadanie osłonięcia karnisza bądź szyn karniszowych i przy okazji odmieni nasze wnętrze pomieszczenia. Maskownice karniszy posiadają zaprojektowane i wyprofilowane miejsca do użycia oświetlenia LED. Sztukateria wykonana z utwardzonego styroduru XPS

DLK3 FLOXXY LISTWA DO ZABUDOWY KARNISZA - OŚWIETLENIOWA LED

   Nowy produkt
ProducentFloxxy
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość10 cm.
Długość200 cm.
Głębokość5 cm.
MateriałStyrodur XPS
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
PrześwitPrzy oświetleniu LED zalecane jest zastosowanie taśmy aluminiowej
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Floxxy - 35 zł

46,79 zł brutto  /szt.

-10%

Zamiast 51,99 zł brutto

23,40 zł za 1 mb.

W magazynie: 702 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa do zabudowy karnisza DLK3 Floxxy

Maskownica karnisza jak DLK3 Floxxy jest do zamówienia w sklepie www.Dekorplanet.pl w różnych wymiarach tak aby idealnie dopasować do aranżowanego wnętrza. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Ważna informacja dla osób chcących podświetlić maskownice karniszy taśmą LED to konieczność zastosowania samoprzylepnej taśmy aluminiowej. Taśmę aluminiową należy przykleić po wewnętrznej stronie listwy. Zastosowanie taśmy aluminiowej służy do wyeliminowania przebijania światła przez sztukaterię, oraz lepszego odbicia dając ciekawsze efekty świetlne. Listwę do zabudowy karnisza dobrze jest pomalować min. dwukrotnie dając przy tym jeszcze bardziej spektakularny design. Osłona karnisza o symbolu DLK3 jest prosta, a struktura jest chropowata. DLK3 to maskownica karnisza, którą dopasujemy do różnych aranżacji wnętrza nowoczesnych jak i klasycznych czy współczesnych. Minimalistyczna i bez zdobień maskownica karnisza DLK3 to fantastyczne i praktyczne połączenie sztukaterii wewnętrznej z naszym projektowanym wnętrzem. Osłona karnisza jak DLK3 wykonana jest z miękkiego materiału.

Listwy do zabudowy karnisza-oświetleniowe LED

Maskownice karniszy firmy Floxxy cechuje łatwy montaż, atrakcyjna cena i fantastyczny wygląd. Wykonane ze utwardzonego Styroduru XPS - jest to lekki, szorstki materiał idealnie spełniający swoją funkcję. Montaż listew odbywa się poprzez klejenie klejem montażowym ( Uwaga nie wolno stosować klejów z zawartością acetonu ). Listwy osłaniające karnisz to szybki i estetyczny sposób na schowanie starych szyn karniszowych montowanych na suficie bądź ścianie, ale także w oryginalny sposób zamaskują nowo montowane szyny karniszowe. Fajnym dodatkiem w sztukaterii jest specjalnie zaprojektowane miejsce które umożliwi Państwu zamontowanie do listew taśm LED, które w fantastyczny i romantyczny sposób podkreślą wnętrze ( Uwaga kiedy chcemy listwy podświetlać taśmą LED należy wcześniej okleić wewnętrzną stronę samoprzylepną taśmą aluminiową która spełnia rolę taśmy odblaskowej, oraz zapobiega przed przebijaniem światła przez listwę ). Sztukaterię dobrze jest pomalować dowolnym kolorem farby, tak aby idealnie współgrała z wnętrzem pomieszczenia.

Sztukateria FLOXXY

Listwy Floxxy to idealne rozwiązanie dla osób chcących szybko i estetycznie zamaskować karnisz lub szyny karniszowe. Specjalnie zaprojektowany i wyprofilowany kształt, który pozwala umiejscowić z tyłu listwy w różnych opcjach oświetlenia LED, dodatkowo eksponującego aranżację przestrzeni okiennej. Listwy do zabudowy karnisza to wygodna alternatywa dla zabudowy kartonowo - gipsowej, która wymaga znacznie większych nakładów czasowych i finansowych stwarzająca dużo problemów monterom.

Ta wewnętrzna sztukateria jest połączeniem klasycznego pomysłu dekoracyjnego z współczesnymi rozwiązaniami. Możliwość użycie oświetlenia LED otwiera kolejny poziom w możliwościach aranżacyjnych wnętrz. To właśnie listwy przysufitowe i karniszowe - oświetleniowe mają ogromne szanse, by być hitem dekoracyjnym zarówno wśród klasycznych jak i współczesnych projektów.

Styropianowe gzymsy przysufitowe

są niezwykłą częścią sztukaterii wewnętrznej. Te dekory mogą być jedynym dekorem pomieszczenia jak również mogą być zestawiane z każdym innym dekorem sztukateryjnym. To właśnie ten rodzaj listew jest jednym z pierwszych na jakie padają spojrzenia osób odwiedzających dane wnętrze. Warto więc zadbać o należyty jego wygląd.

Opinie

Oceń 
2020-04-21

Naprawdę dobre

wysoka jakość za przyzwoitą cenę

  Oceń 
  2019-07-30

  Zdecydowanie polecam

  Ładne i szybki montaż

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   DLK3 FLOXXY LISTWA DO ZABUDOWY KARNISZA - OŚWIETLENIOWA LED

   DLK3 FLOXXY LISTWA DO ZABUDOWY KARNISZA - OŚWIETLENIOWA LED

   Nowoczesna listwa do zabudowy karnisza DLK3 Floxxy to sztukateria wykonana z opcją oświetlenia LED. Prosta maskownica karnisza bardzo fajnie spełni zadanie osłonięcia karnisza bądź szyn karniszowych i przy okazji odmieni nasze wnętrze pomieszczenia. Maskownice karniszy posiadają zaprojektowane i wyprofilowane miejsca do użycia oświetlenia LED. Sztukateria wykonana z utwardzonego styroduru XPS

   Produkty powiązane