Promocja! CLASSIC R20, LAGRUS, GŁADKA, LAKIEROWANA BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, MDF, listwy przypodłogwe, podłogowe, z mdf-u, lakierowane, Zobacz większe

Gładka, lakierowana, biała listwa przypodłogowa producenta Lagrus to model Classic R20. Model listwy przypodłogowej z Mdf, który nie posiada zdobień z dość mocnym frezowaniem w górnej części. Zaokrąglenie listwy podłogowej Classic R20 dodaje wyjątkowego charakteru i nadaje klasy. Listwa z Mdf-u posiada wymiary 244 x 8 x 1,6 cm. Dany model listwy mdf jest lakierowany 3 - warstwami.

CLASSIC R20 LAGRUS GŁADKA LAKIEROWANA BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

LAGRUS CLASSIC R20    Nowy produkt
ProducentLagrus
UwagaLakierowana satynowo
Wysokość8,0 cm.
Długość244 cm.
Głębokość1,6 cm.
MateriałMDF
KolorBiała
Forma i koszty dostawy37zł / karton

43,89 zł brutto  /szt.

-12%

Zamiast 49,88 zł brutto

17,99 zł za 1 mb.

W magazynie: 684 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Gładka biała listwa przypodłogowa z MDF-u Classic R20 Lagrus

Lakierowana biała listwa podłogowa z MDF-u firmy Lagrus z delikatnym zaobleniem to Classic R20.

Jest to profil listwy podłogowej wykonany z Mdf-u polakierowanej w białym kolorze o nr. Ral 9003. Listwa przypodłogowa Classic R20 producenta Lagrus jest minimalistyczny i delikatny. Kształt listwy Classic R20 nie posiada zdobień i ornamentów, natomiast w górnej części listwy jest spore zaokrąglenie dodające stylu. Model Classic R20 z MDF-u ma w dolnej części frezowanie na zamaskowanie kabli bądź przewodów. To funkcjonalne rozwiązanie pozwoli estetycznie wykończyć remontowane pomieszczenie. Classic R20 Lagrus bardzo dobrze sprawdza się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i tych współczesnych. Classic R20 to biała, polakierowana listwa podłogowa wykonana z MDF, która montowana jest za pomocą klei montażowych. Listwa podłogowa o symbolu Classic R20 to model białej lakierowanej listwy przypodłogowej MDF montowanej bez łączników, narożników i zakończeń. Wszystkie prace monterskie (wykończeniowe ) wykonujemy po przez odpowiednie zacinanie listew z mdf pod odpowiednim kątem. Classic R20 Lagrus to listwa podłogowa z mdf-u, która fabrycznie została polakierowana wysokiej jakości 3 warstwami lakieru. Dolna krawędź Classic R20 Lagrus dodatkowo została zabezpieczona przeciwwilgociowo. Listwy przypodłogowe z mdf-u firmy Lagrus to wysokiej jakości produkty, precyzyjnie wykonane, które fantastycznie zdobią połączenie ściany z podłogą.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus STD

Listwy podłogowe MDF LAGRUS to niezbędny element wykończeniowo - dekoracyjny każdego projektowanego wnętrza. Listwy podłogowe MDF wykonane zostały z rozwłóknionej tkanki drzewnej, poprzez spilśnienie listew i uformowanie pod dużym ciśnieniem. Do produkcji listew przypodłogowych stosujemy płyty MDF - płyta drewnopochodna średniej gęstości, stanowiąca podstawowy materiał produkcji mebli. Powierzchnia została polakierowana lakierami poliuretanowymi, dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo.
       Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl to 43 modele listew podłogowych Lagrus o różnych kształtach i wysokościach. Pozwoli to Państwu w łatwy sposób odpowiednio dobrać wybrany model listwy do niemalże każdego rodzaju podłogi jak i aranżacji wnętrza.
       Listwy  przypodłogowe LAGRUS posiadają specjalne podfrezowanie w dolnej części pozwalające na poprowadzenie kabli i przewodów. Kolejnym ważnym atutem listew przypodłogowych Mdf są frezy poprawiające mocowanie do ściany. Modele listew podłogowych z mdf-u są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia.

       Listwy przypodłogowe wykonane z mdf marki LAGRUS to nie tylko pięknie prezentujące się cokoły, to także dekoracje nadające wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i odpowiedniego stylu.

Standard polakierowanych listew MDF - BIAŁY półmat (RAL 9003). 

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus PLUS 

Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe wykonane na bazie MDF wilgocioodpornego, który wyróżnia się zielonym zabarwieniem. Zalecane są do stosowania na podłogach nie chłonnych, oraz do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności powietrza. Listwy przypodłogowe MDF z kolekcji PLUS cechuje większa stabilność parametrów, a także mniejsza absorbcja na wilgoć z otoczenia.

Lakierowane listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty MDF - lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych lakierowanych MDF firmy Lagrus.

Produkowane cokoły cieszą się bardzo dużą popularnością wynikająca z obecnych trendów mody, architektury i aranżacji wnętrz.


Do najważniejszych cech oferty listew przypodłogowych MDF Lagrus należą:
- listwy w kolorze białym - standard RAL 9003, możliwość lakierowania na dowolne kolory palety RAL, NCS
- możliwość lakierowania w połysku (wycena indywidualna)
- część oferty listew dostępna w kolorze RAL 9016
- ponad 50 modeli dostępnych stale na magazynie
- styl klasyczny oraz nowoczesny - wiele wariantów grubości, wysokości, zdobienia
- przekrój oferty dodatkowo dostępny w wersji wilgocioodpornej – modele PLUS
- możliwość wykonania listew ppoż na mdf czerwonym trudnozapalnym (wycena indywidualna)
- powierzchnie lakierowane wielowarstwowo lakierami poliuretanowymi
- materiał bazowy – twardy MDF w wersji standard lub wilgocioodporny PLUS
- dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo w procesie lakierowania
- podfrezowanie na kable oraz frezy poprawiające mocowanie do ściany
- długość listew białych - 2,44 mb
- produkt stale dostępny i powtarzalny w kwestii wymiaru i odcieniu bieli
- w sprzedaży lakier do korekcji połączeń

Opinie

Oceń 
2022-05-26

Dobre

wysoka jakość za przyzwoitą cenę

  Oceń 
  2019-04-15

  Rewelacja!

  Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

   Oceń 
   2019-01-11

   Polecam!

   Panowie super doradzili

    Oceń 
    2019-01-11

    Zdecydowanie polecam

    Rewelacja!

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     CLASSIC R20 LAGRUS GŁADKA LAKIEROWANA BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

     CLASSIC R20 LAGRUS GŁADKA LAKIEROWANA BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

     Gładka, lakierowana, biała listwa przypodłogowa producenta Lagrus to model Classic R20. Model listwy przypodłogowej z Mdf, który nie posiada zdobień z dość mocnym frezowaniem w górnej części. Zaokrąglenie listwy podłogowej Classic R20 dodaje wyjątkowego charakteru i nadaje klasy. Listwa z Mdf-u posiada wymiary 244 x 8 x 1,6 cm. Dany model listwy mdf jest lakierowany 3 - warstwami.

     Produkty powiązane