Promocja! LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA, LD124 PRESTIGE DECOR, LISTWY PRZYPODŁOGOWE LAKIEROWANE, LISTWY PRZYPODŁOGOWE MDF, LISTWA PODŁOGOWA Zobacz większe

LD124 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf o ciekawym zdobieniu. Listwa podłogowa wykonana z materiału HDF. Listwa przypodłogowa koloru białego z małym wycięciem. Stylowa listwa podłogowa estetycznie zamaskuje łączenie podłogi ze ścianą ( dylatację ). LD124 Prestige Decor posiada z tyłu wyżłobione miejsce na przewody. Do listwy LD124 warto dokupić zaprawkę w tym samym kolorze na łączenia.

LD124 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
Wysokość12 cm.
Długość250 cm.
Szerokość1,6 cm.
MateriałHDF
UwagaLakierowana satynowo
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy32zł / karton

69,89 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 73,57 zł brutto

27,96 zł za 1 mb.

W magazynie: 2000 Przedmioty

Więcej informacji

Listwa podłogowa - LD124 - Prestige Decor - MDF/HDF

Listwa przypodłogowa o symbolu LD124 Prestige Decor jest prosta, gładka z oryginalnym wgłębieniem. LD124 Prestige Decor to profil, który pasuje do wielu aranżacji. Listwa podłogowa LD124 Prestige Decor posiada 12 cm. wysokości i będzie pasować do większych i mniejszych pomieszczeń. 

Listwy podłogowe MDF jak i HDF to precyzyjnie wykonane elementy wykończeniowe, pomalowane przez producenta na gotowo w kolorze białym, do wyboru na Ral 9016 lub 9003.

Listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty HDF. Listwa podłogowa jak model LD124 Prestige Decor jest o wymiarach 250 x 1,6 x 12 cm. Listwy podłogowe od polskiego producenta Prestige Decor montowane są na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do przedstawianych listew na naszej stronie zawsze warto dokupić zaprawkę od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z HDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD124 od Prestige Decor to listwy przypodłogowe mdf, które idealnie komponują się we wnętrzach współczesnych czy nowoczesnych. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD124 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

LD124 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

LD124 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf o ciekawym zdobieniu. Listwa podłogowa wykonana z materiału HDF. Listwa przypodłogowa koloru białego z małym wycięciem. Stylowa listwa podłogowa estetycznie zamaskuje łączenie podłogi ze ścianą ( dylatację ). LD124 Prestige Decor posiada z tyłu wyżłobione miejsce na przewody. Do listwy LD124 warto dokupić zaprawkę w tym samym kolorze na łączenia.

Produkty powiązane