Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF, LD109 PRESTIGE DECOR, LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA, LAKIEROWANA LISTWA PRZYPODŁOGOWA HDF, PRESTIGE DECOR Zobacz większe

LD109 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf, gładka i łukowata. Listwy podłogowe białe nie posiadają zdobień i przetłoczeń. LD109 Prestige Decor pomalowana fabrycznie na dwa białe kolory ( Ral 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa zamaskuje łączenie podłogi ze ścianą we wnętrzach w stylu klasycznym, nowoczesnym czy współczesnym. LD109 Prestige Decor z wyciętym miejscem na przewody.

LD109 LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
UwagaLakierowana satynowo
Wysokość10 cm.
Długość250cm.
Głębokość1.6cm.
MateriałMDF
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy39zł / karton

65,84 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 69,31 zł brutto

26,34 zł za 1 mb.

W magazynie: 1787 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa podłogowa biała - LD109 Prestige Decor - MDF

LD109 Prestige Decor to listwa podłogowa o całkowicie gładkiej powierzchni bez zdobień i przetłoczeń. LD109 Prestige Decor to listwa podłogowa 10 cm. o indywidualnym kształcie. Listwa podłogowa biała - LD109 Prestige Decor to dziesięciocentymetrowa dekoracja, o zaokrąglonym kształcie. Listwy podłogowe MDF to estetyczne elementy wykończeniowe. LD109 Prestige Decor zamaskuje dylatacje na styku ściany i podłogi. Standardowe kolory producenta to kolory bieli z opcją wyboru Ral-u 9016 lub 9003.

Listwy przypodłogowe 10 cm. wykonane zostały z płyty HDF. LD109 Prestige Decor to listwa podłogowa o wymiarach 250 x 1,6 x 10 cm. Listwy podłogowe od polskiego producenta Prestige Decor to wysokiej jakości profile, montowane na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do oferowanych listew zawsze warto dokupić zaprawkę od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Wszystkie profile Prestige Decor nie posiadają narożników i zakończeń, takie wykończenia wykonujemy po przez docinanie listew pod odpowiednim kątem.

Listwy przypodłogowe z MDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD109 od Prestige Decor to listwy przypodłogowe do wnętrz w stylu klasycznym, współczesnym czy nowoczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD109 LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD109 LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD109 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf, gładka i łukowata. Listwy podłogowe białe nie posiadają zdobień i przetłoczeń. LD109 Prestige Decor pomalowana fabrycznie na dwa białe kolory ( Ral 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa zamaskuje łączenie podłogi ze ścianą we wnętrzach w stylu klasycznym, nowoczesnym czy współczesnym. LD109 Prestige Decor z wyciętym miejscem na przewody.

Produkty powiązane