Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF, LD110 PRESTIGE DECOR, LISTWY PODŁOGOWE BIAŁE, LAKIEROWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, LISTWY HDF, PRESTIGE D Zobacz większe

LD110 Prestige Decor. Modele LD110 to listwy podłogowe białe zdobione delikatnym wzorem w górnej części. Listwa podłogowa polskiego producenta wykonana z materiału MDF. LD110 to listwy przypodłogowe mdf pomalowane fabrycznie na biały kolor ral 9016 lub 9003. Listwy podłogowe montujemy bezpośrednio do ściany na kleje montażowe. Listwa podłogowa zdobi wnętrza w stylu klasycznym jak i współczesnym.

LD110 LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
UwagaLakierowana satynowo
Wysokość10 cm.
Długość250cm.
Głębokość1.6cm.
MateriałMDF
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy39zł / karton

65,84 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 69,31 zł brutto

26,34 zł za 1 mb.

W magazynie: 2000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa mdf - LD110 - Prestige Decor - MDF

Listwa przypodłogowa 10 cm. o symbolu LD110 Prestige Decor posiada subtelne, klasyczne zdobienie w górnej części. Listwy podłogowe MDF polskiego producenta Prestige Decor zostały dwukrotnie pomalowane farbą podkładową i następnie warstwą ostateczną w kolorze białym. W naszym sklepie online jest możliwość wyboru koloru z palety Ral 9016 lub 9003.

Listwy przypodłogowe lakierowane produkowane są z płyty MDF. Listwa podłogowa biała LD110 Prestige Decor posiada wymiary 250 x 1,6 x 10 cm. Listwa podłogowa nie posiada w zestawie łączników, narożników czy zakończeń, takie wykończenia wykonujemy przez docinanie listew pod kątem. Listwy podłogowe białe producenta Prestige Decor montowane są na kleje montażowe. Do oferowanych listew zalecamy dokupić zaprawkę Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z MDF to wysoka jakość i precyzja wykonania. LD110 to listwy przypodłogowe do wnętrz w stylu klasycznym jak i współczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD110 LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD110 LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD110 Prestige Decor. Modele LD110 to listwy podłogowe białe zdobione delikatnym wzorem w górnej części. Listwa podłogowa polskiego producenta wykonana z materiału MDF. LD110 to listwy przypodłogowe mdf pomalowane fabrycznie na biały kolor ral 9016 lub 9003. Listwy podłogowe montujemy bezpośrednio do ściany na kleje montażowe. Listwa podłogowa zdobi wnętrza w stylu klasycznym jak i współczesnym.

Produkty powiązane