Promocja! CX199F ORAC DECOR, LISTWA PRZYSUFITOWA, FLEX, elastyczne listwy, giętkie listwy, listwy przysufitowe, gzymsy, dekorplanet Zobacz większe

Elastyczna listwa przysufitowa CX199F Orac Decor to giętka wersja " Flex " CX199 Orac Decor. Elastyczne listwy na wszelkiego rodzaju łuki, zaokrąglenia czy kolumny. Gzymsy o charakterze klasycznym z wklęsłym kształtem i zdobieniami po obu stronach. Listwy przysufitowe giętkie CX199F Orac w oryginalny i subtelny sposób połączą ścianę z sufitem. Oferowany gzyms występuje także w wersji twardej.

CX199F ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA FLEX

GZYMS CX199F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość8 cm
Długość200 cm
Szerokość8 cm
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

303,99 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 334,06 zł brutto

152,00 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Gzymsy elastyczne ( Flex ) - CX199F Orac Decor

Gzymsy o symbolu CX199F Orac Decor to modele o klasycznym kształcie, półokrągłe z fazami na obu krawędziach wersji elastycznej zwanej flex. Listwy przysufitowe giętkie maja głównie zastosowanie na zaokrągleniach, łukach czy kolumnach. CX199F Orac Decor to listwy przysufitowe giętkie które zdobią i zamaskują niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem. CX199F Orac Decor to sztukateria dekoracyjna - wewnętrzna o wymiarach 200 x 8 x 8 cm. Elastyczna CX199F posiada twardy odpowiednik listwy CX199. Gzymsy - CX199F Orac Decor to wyjątkowe modele do klasycznych, współczesnych i eklektycznych pomieszczeń. Listwy przysufitowe - CX199F Orac Decor zostały precyzyjnie wykonane w każdym detalu. CX199F Orac to listwy przysufitowe, które zostały wykonane z elastycznego i odpornego na uszkodzenia jak i wilgoć materiału. Listwy przysufitowe CX199F Orac Decor bez problemów możemy pomalować farbami na dowolny kolor pasujący do wystroju wnętrza lecz wyłącznie po montażu. Gzymsy - CX199F Orac są wilgocioodporne przez co śmiało można je zastosować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

CX199F Orac Decor to sztukateria dekoracyjna, którą można precyzyjnie łączyć dookoła sufitu tworząc w ten sposób wyśmienitą spójną całość. Gzymsy giętkie także możemy łączyć z twardymi. Takie połączenie daje fantastyczny efekt wizualny nadając wnętrzu charakteru i oryginalności. To zwieńczenie całej inwestycji i postawienie wisienki na torcie.

CX199F Orac Decor stanowi funkcjonalne i estetyczne wykończenie pomieszczenia. Listwy przysufitowe o symbolu CX199F Orac Decor sprawdzają się w większości obiektów takich jak: domy, mieszkania, biura, hotele, apartamenty, pensjonaty czy restauracje. Listwy przysufitowe producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i wyjątkowo.

Elastyczne listwy Orac Decor w wersji Flex

Elastyczne listwy Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

CX199F ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA FLEX

CX199F ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA FLEX

Elastyczna listwa przysufitowa CX199F Orac Decor to giętka wersja " Flex " CX199 Orac Decor. Elastyczne listwy na wszelkiego rodzaju łuki, zaokrąglenia czy kolumny. Gzymsy o charakterze klasycznym z wklęsłym kształtem i zdobieniami po obu stronach. Listwy przysufitowe giętkie CX199F Orac w oryginalny i subtelny sposób połączą ścianę z sufitem. Oferowany gzyms występuje także w wersji twardej.

Produkty powiązane