Promocja! C394 ORAC DECOR, LISTWY SUFITOWA, listwy sufitowe, gzymsy, listwy przysufitowe, c394, orac decor, dekorplanet Zobacz większe

Listwy sufitowe C394 Orac Decor to modele sztukaterii do wnętrz nowoczesnych, współczesnych czy awangardowych. C394 Orac Decor to gzymsy gładkie ze schodkowym wzorem. Listwy sufitowe mają wymiar 200 x 3,1 x 9,5 cm. i montowane są na kleje montażowe. Listwy sufitowe o symbolu C394 Orac Decor to uniwersalne profile o szerokim spektrum możliwości zastosowań.

C394 ORAC DECOR LISTWY SUFITOWE

LISTWA LED C394    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
TypProjektant Orio Tonini
Wysokość3,1 cm.
Długość200 cm.
Szerokość9,5 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

146,81 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 157,86 zł brutto

73,40 zł za 1 mb.

W magazynie: 957 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

C394 Orac Decor - Listwy sufitowe - Steps

Gzymsy C394 Orac Decor. Profil C394 Orac Decor to nowoczesne listwy sufitowe wielozadaniowe. Listwa sufitowa jak C394 ma gładki i schodkowy wzór bez dodatkowych zdobień i przetłoczeń. Na zdjęciach można zaobserwować możliwości wykorzystania tej wielozadaniowej listwy. Gzymsy sufitowe o symbolu C394 Orac Decor możemy montować jako listwy przysufitowe, listwy ścienne czy maskownice karniszy. Takie listwy sufitowe - C394 Orac Decor są łatwe w montażu z możliwością docinania ręczną bądź elektryczną piłą. Listwa sufitowa to dekoracja, która odmieni wizualnie monotonne wnętrze. C394 Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych materiałów ( Purotouch ) przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Gzymsy - C394 Orac Decor montujemy za pomocą dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Listwa sufitowa o symbolu C394 Orac Decor - Steps posiada wymiary Dł. 200 x Wys. 3,1 x Szer. 9,5 cm.

C394 Orac Decor stworzona została przez znanego projektanta Orio Tonini. Listwy sufitowe o symbolu C394 Orac Decor to oryginalne modele do nowoczesnych i współczesnych pomieszczeń, które montowane są do sufitu największą sekcją klejem montażowym. Listwa sufitowa jak C394 Orac Decor to dbałość o każdy detal, oraz precyzja i jakość wykonania. C394 Orac Decor to gzymsy, które możemy pomalować farbami na dowolny kolor pasujący do projektu wnętrza. Materiał Purotouch gwarantuje Państwu trwałość i odporność na uderzenia mechaniczne przez co gzymsy o symbolu C394 Orac Decor posłużą wiele lat. Listwa sufitowa C394 Orac Decor jest wilgocioodporna przez co śmiało można ją zastosować nawet w miejscach o dużej wilgotności takich jak łazienka czy kuchnia.

C394 Orac Decor to listwa sufitowa, którą można precyzyjnie łączyć i montować dookoła pomieszczenia. Takie połączenie daje fantastyczny efekt wizualny nadając wnętrzu charakteru i oryginalności.

Takie nowoczesne listwy sufitowe o symbolu C394 Orac Decor sprawdzają się w domach, mieszkaniach jak i w biurach, hotelach, pensjonatach czy restauracjach. Listwa sufitowa przepięknie zdobi wnętrze i nadaje mu charyzmy. Gzymsy producenta Orac Decor to wysoka jakość i doskonały wybór do szybkiej metamorfozy wnętrza w którym poczujemy się komfortowo i na czasie.

Listwy sufitowe Orac Decor - Montaż

Listwy sufitowe montujemy klejem montażowym FDP500 Orac Decor

Listwy sufitowe łączymy klejem do łączeń FX200 i FX210 Orac Decor

Co to jest światło ? - Światłem możemy nadać wnętrzu wyjątkową atmosferę

Listwy oświetleniowe ścienne - Led, listwy oświetleniowe Led czy listwy przypodłogowe Led to profile oświetleniowe, które fantastycznie odmienią każde wnętrze. Dzięki zastosowaniu oświetlenia Led możesz zaprojektować podświetlenie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Takie nowoczesne profile to ciekawa propozycja dla wyboru pomiędzy oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, ściennym, sufitowym czy podłogowym. Tego rodzaju modele sztukaterii dekoracyjnej to fantastyczna alternatywa dla skomplikowanych systemów instalacji podwieszanych sufitów, drogich w budowie, które już nie są konieczne.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

C394 ORAC DECOR LISTWY SUFITOWE

C394 ORAC DECOR LISTWY SUFITOWE

Listwy sufitowe C394 Orac Decor to modele sztukaterii do wnętrz nowoczesnych, współczesnych czy awangardowych. C394 Orac Decor to gzymsy gładkie ze schodkowym wzorem. Listwy sufitowe mają wymiar 200 x 3,1 x 9,5 cm. i montowane są na kleje montażowe. Listwy sufitowe o symbolu C394 Orac Decor to uniwersalne profile o szerokim spektrum możliwości zastosowań.

Produkty powiązane