JOKA BIAŁY LAKIER PÓŁMAT, panele akustyczne, panele wygłuszające, panel akustyczny, joka, panele ścienne 3d, panele na ścianę Zobacz większe

cena na zapytanie

Joka Biały lakier półmat to panele akustyczne których podstawą jest czarny filc, a na nim lamelki z mdf pokryte naturalnym fornirem. Panele na ścianę o nazwie Joka w kolorze białym olejowane i lakierowane na czarnym filcu. Panel ścienny montowany jest na stelażu wkrętami lub na klej do ściany. Panele 3d można stosować jako lamele na ścianę tv, lamele dekoracyjne czy lamele w przedpokoju.

JOKA BIAŁY LAKIER PÓŁMAT

   Nowy produkt
ProducentJoka
UwagaWycena indywidualna
TypPanel akustyczny
Wysokość240 cm
Szerokość60 cm
Głębokość2 cm
MateriałFilc poliestrowy podstawa + Mdf fornirowany naturalnym drewnem, następnie olejowany i polakierowany w półmacie.
Uwaga 2Panel do wyboru w trzech rozmiarach
KolorBiały / czarny
Ilość w opakowaniuZawsze pakowane po 2szt.
Forma i koszty dostawyKoszt ustalany indywidualnie

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Panele na ścianę ( akustyczne ) - JOKA Biały - lakier półmat

Joka biały olejowany i następnie lakierowany w półmacie to panel ścienny który posłuży jako element dekoracyjny. JOKA to panele akustyczne idealne na redukcję hałasu w domu jak i biurze czy w hotelu, a także w miejscach użyteczności publicznej: bibliotece, szkole, przedszkolu, kawiarni, restauracji. Panele 3D cechuje wyciszone, przytulne i ciepłe wnętrze. Joka biały na czarnym filcu to optymalne rozwiązanie w zakresie efektywnego pochłaniania dźwięku, a także redukcji pogłosu w pomieszczeniu. Panele na ścianę to recepta na niepowtarzalne wnętrza i zagospodarowanie monotonnej ściany. Panel ścienny występuje w ośmiu podstawowych kolorach, oraz w trzech rozmiarach. Joka biały to panele ścienne akustyczne które można montować za pomocą śrub między lamelami przez filc do konstrukcji. Dla uzyskania dobrego efektu wizualnego najlepiej stosować czarne śruby o wymiarach min. 3,5 x 3,5 mm. Panele 3D można także przyklejać do ściany za pomocą kleju montażowego. 

Joka biały posiada wymiary które można dobrać indywidualnie do swoich potrzeb 279 x 60 x 2 cm, 240 x 60 x 2 cm lub 60 x 60 x 2 cm. Panele na ścianie możemy łączyć po długości jak i szerokości, dzięki temu uzyskamy efekt przez nas wymagany. Co ciekawe z paneli o wymiarach 60 x 60 można wykonać mozaikę układając dekoracje na przemian pionowo i poziomo przez co osiągniemy oryginalny wzór. Joka biały elegancko wkomponuje się zarówno do projektów nowoczesnych, współczesnych, skandynawskich jak i eklektycznych. Lamele ścienne to wewnętrzne dekoracje, które bardzo ładnie eksponują niezagospodarowaną przestrzeń ścienną dodając wyjątkowego wyglądu. Panele ścienne 3D można montować jako lamele w sypialni, lamele w przedpokoju czy lamele na ścianę TV.

Panel ścienny to efektowna dekoracja ścienna dla miłośników subtelnych akcentów we wnętrzach. Joka to nowoczesna forma dekorowania ścian, która szybko odmieni monotonne wnętrze. Panele akustyczne doceniają projektanci, architekci wnętrz jak i indywidualni klienci.

UWAGA:

Lamele na ścianę - JOKA pokryte są fornirem charakteryzującym się spękaniami i sękami, cechy te nie są podstawą do reklamacji.

INSTRUKCJA MONTAŻU

- Zamontuj łatę o grubości 45 mm na ścianie lub suficie jako konstrukcję nośną.

- Odległość pomiędzy osiami zamontowanych łat powinna wynosić 600 mm.

- Każdy panel akustyczny mocowany jest za pomocą śrub.

- Panele mocujemy między lamelami przez filc, do konstrukcji.

- Dla uzyskania dobrego efektu wizualnego najlepiej stosować czarne śruby o wymiarach min. 3,5 x 3,5 mm.

- W celu uzyskania wzmocnionej izolacji akustycznej można umieścić pomiędzy konstrukcję nośną, a panelem wełnę mineralną o grubości 45 mm.

- Istnieje możliwość zamocowania paneli bezpośrednio do ściany za pomocą czarnych śrub ( jak wyżej), przy takiej opcji montażu parametr absorpcji dźwięku jest niższy.

Montaż na klej

- Możliwość montażu poprzez przyklejenie paneli bezpośrednio do ściany za pomocą kleju montażowego.

WARUNKI UŻYTKOWANIAJOKA Panel Akustik

Drewno jako materiał higroskopijny, wraz ze zmianą temperatury i wilgotności względnej powietrza, zmienia swoje wymiary i kształty. Reakcja drewna na zmiany otoczenia (wilgotność i temperatura powietrza) skutkuje skurczem lub pęcznieniem elementów. Wyższa wilgotność względna powietrza może powodować pęcznienie drewna, grozić łódkowaniem elementów. Niższa wilgotność może powodować kurczenie się drewna, powstawanie większych lub mniejszych szczelin między elementami, pękanie warstwy wierzchniej oraz uszkodzenia mechaniczne warstwy nośnej, co nie może być powodem reklamacji. W pomieszczeniach należy utrzymywać wilgotność względną powietrza na stałym wymaganym poziomie 45%-60% przy temperaturze 18-25 stopni Celsjusza.

Panele na ścianę - JOKA

Kreatywny projekt ścian – dzięki dekoracjom JOKA którymi można zaczarować całe ściany lub nawet ich fragment indywidualnym i niepowtarzalnym wyglądem! Ściana może pełnić funkcję bazy do dalszej aranżacji, lub wręcz przeciwnie – być dominującym akcentem i punktem wyjścia do dalszego projektu wnętrza. Dzięki różnorodności kolorów paneli ściennych JOKA możesz stworzyć wyjątkową przestrzeń. JOKA - Panel akustyczny na filcu, estetyczny i dostępny sposób na redukcję hałasu w domu i biurze, a także w miejscach użyteczności publicznej: szkole, przedszkolu, restauracji, kawiarni. Panele ścienne Joka to wyciszone, przytulne i ciepłe wnętrze jak i designerski element dekoracyjny. Panele ścienne Joka to nietuzinkowy sposób wyeksponowania naturalnego piękna drewna. Łatwe do montażu, nadają się zarówno do realizacji w dużych obiektach jak i do akustycznego doposażania małych pomieszczeń. 

Panele ścienne - Joka

Wymiary do wyboru : 279 x 60 x 2 cm, 240 x 60 x 2 cm lub 60 x 60 x 2 cm

Wykończenie: panele posiadają wyraźną strukturę drewna z sękami i pęknięciami

Panel Akustyczny - Karta techniczna

Joka - jest panelem akustycznym przeznaczonym do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Panel akustyczny wykonany jest z lameli MDF, fornirowanych naturalnym drewnem, montowanych na filcu poliestrowym w kolorze czarnym. Lamele wykonane są z MDF barwionego w masie, grubości 1,1 cm, szerokości 2,7 cm, odstęp pomiędzy lamelami 1,3 cm, grubość nośnika ( filc ) 1 cm. Akustyka: Współczynnik absorbcji zależny od sposobu montażu. Metoda badania zgodnie z PN-EN ISO 13823: C-s2,d2

W. & L. Jordan GmbH

W. & L. Jordan GmbH jest jednym z wiodących dostawców w sektorze drewna, podłóg i tekstyliów domowych w Europie Środkowej. Jako partner dla rzemiosła to rodzinne przedsiębiorstwo jest reprezentowane w 74 miejscach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Holandii. Ponad 1.500 pracowników gwarantuje pierwszorzędną obsługę i bliskość do klienta.

Ponad 100 lat tradycji

Założone w 1919 roku jako lokalny handel drewnem w Kassel, rodzinne przedsiębiorstwo w ciągu trzech pokoleń pod kierownictwem Jörga L. Jordana rozwinęło się w końcu w międzynarodowego dostawcę marki i atrakcyjnego pracodawcę. Dzisiaj jordańska marka JOKA oznacza wysokiej jakości produkty do holistycznej aranżacji wnętrz z bogatą ofertą produktów dla indywidualnych potrzeb rynku mieszkaniowego i komercyjnego.

Best place to learn

Firma W. & L. Jordan została wyróżniona znakiem jakości BEST PLACE TO LEARN za ponadprzeciętne szkolenia wewnątrzzakładowe, co czyni ją jedną z najlepszych firm szkoleniowych w Niemczech. Od czerwca 2021 r. firma posiada również certyfikat “Zrównoważonej kultury pracy” Federalnego Ministerstwa Pracy i Spraw Socjalnych.

Jakość

Nasze produkty mają doskonałe parametry wytrzymałościowe potwierdzone certyfikatem CE oraz wysoki parametr trudnopalności B,C w klasie ppoż.

Ekologia

Dbałość o środowisko naturalne to jedno z głównych założeń marki JOKA – możemy pochwalić się certyfikatami uznawanymi na całym świecie między innymi Blue Angel oraz FSC.

Opinie

Napisz opinię

JOKA BIAŁY LAKIER PÓŁMAT

JOKA BIAŁY LAKIER PÓŁMAT

cena na zapytanie

Joka Biały lakier półmat to panele akustyczne których podstawą jest czarny filc, a na nim lamelki z mdf pokryte naturalnym fornirem. Panele na ścianę o nazwie Joka w kolorze białym olejowane i lakierowane na czarnym filcu. Panel ścienny montowany jest na stelażu wkrętami lub na klej do ściany. Panele 3d można stosować jako lamele na ścianę tv, lamele dekoracyjne czy lamele w przedpokoju.

Pliki do pobrania