Promocja! W212 ORAC DECOR, PANEL ŚCIENNY, w212 valley loop, panele na ścianę, panele na scianie, panele ścienne 3d, panel dekoracyjny Zobacz większe

Panel ścienny W212 Orac Decor to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Gotowe do montażu panele dekoracyjne W212 Vallel Loop zarówno w pionie i poziome. Panel ścienny ma trójwymiarową formę z niepowtarzalnym efektem wizualnym. Panele 3D mogą w prosty sposób stworzyć unikalną aranżację ściany, która wprowadzi do pomieszczenia nowy wymiar.

W212 Valley Loop ORAC DECOR - PANEL ŚCIENNY

W212 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Długość200 cm
Szerokość25 cm
Głębokość1,2 cm
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

331,23 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 363,99 zł brutto

165,62 zł za 1 mb

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

W212 Valley Loop Orac Decor - Panele na ścianę

Panele na ścianę - W212 Valley Loop Orac Decor to nowoczesny element dekoracyjny gotowy do zamontowania na ścianie. Wymiary panelu dekoracyjnego W212 Valley Loop Orac Decor to 200 x 1,2 x 25 cm. W212 Orac Decor posiada prostokątny kształt i jest wykonany z wytrzymałych polimerów "Purotouch".

Panele 3D W212 Valley Loop - Orac Decor to produkty o dobrych właściwościach akustycznych i termicznych. Panel na ścianę W212 Valley Loop to ciekawy model do kompletu z rodziny Valley z neo - deco zawijasami, które przenoszą nas z powrotem do przepychu ery Art Deco. Ten panel ścienny doskonale łączy się z panelami Valley i Valley XL, tworząc wyrafinowane kombinacje o eleganckich proporcjach, które ożywią każde wnętrze. Aby uzyskać jeszcze bardziej efektowny wygląd, polecamy dodanie do zestawu naszej najnowszej listwy PX209 Ribbon. Projekt panelu W212 Valley Loop powstał pod kierownictwem Orio Toniniego.

Panele na ścianę są twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne jak i wilgoć. Co więcej, można je łatwo pomalować farbami, aby dopasować do koloru wnętrza. Panel 3D - W212 Orac Decor prezentuje ciekawy wzór, który zapewnia fantastyczny efekt wizualny. Jest to doskonała dekoracja wewnętrzna, która idealnie wypełni puste, niezagospodarowane ściany lub sufity. Panele ścienne 3D o symbolu W212 Valley Loop - Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, które możemy szybko zamontować.

Panele na ścianę są idealne do zastosowania w każdym pomieszczeniu, w tym w mieszkaniach, restauracjach, hotelach, pensjonatach oraz obiektach użyteczności publicznej. Panele 3D montujemy na kleju montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W212 Valley Loop ORAC DECOR - PANEL ŚCIENNY

W212 Valley Loop ORAC DECOR - PANEL ŚCIENNY

Panel ścienny W212 Orac Decor to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Gotowe do montażu panele dekoracyjne W212 Vallel Loop zarówno w pionie i poziome. Panel ścienny ma trójwymiarową formę z niepowtarzalnym efektem wizualnym. Panele 3D mogą w prosty sposób stworzyć unikalną aranżację ściany, która wprowadzi do pomieszczenia nowy wymiar.

Produkty powiązane