Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX180, ORAC DECOR, AXXENT, SX180 ORAC, DEKORPLANET, sztukateria, nowoczesna, schodkowy Zobacz większe

Nowoczesna listwa przypodłogowa SX180 Orac DECOR High Line to wyraźna, kompaktowa sztukateria, która idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Doskonale wygląda stosowana w połączeniu z listwami przysufitowymi C391, C392, C393 Orac Decor. Kształt listwy podłogowej schodkowy o gładkiej powierzchni.

Trwały Duropolymer z jakiego jest wykonana ta sztukateria, pozwala na szybki montaż i łatwą obróbkę.

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX180 ORAC DECOR HIGH LINE

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX180    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość12cm
Długość200 cm
Głębokość1,6cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

119,66 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 131,50 zł brutto

59,83 zł za 1 mb.

W magazynie: 894 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Nowoczesna listwa przypodłogowa SX180 High Line Orac Decor Axxent

Listwa przypodłogowa SX180 High Line Orac Decor to ciekawa i oryginalna propozycja od znanego projektanta Pierre Daems. Nowoczesna sztukateria, która świetnie akcentuje od ściany do podłogi. Minimalistyczny - design wzmocniony o ostre krawędzie i idealne proporcje - to dwa fundamentalne elementy modernizmu. Profil cokoła wykończeniowego o wysokości 12 cm., schodkowy z poszerzeniami. Listwa podłogowa SX180 High Line producenta Orac Decor dostępna jest również w wersji giętkiej Flex o oznaczeniu SX180F, skierowana do przestrzeni o zakrzywionych ścianach, zaokrąglonych czy kolumn. 

Profil listwy podłogowej SX180 High Line Orac Decor doskonale akcentuje przejście od podłogi do ściany.

Model listwy osłoni szczeliny i dylatację, oraz w nowoczesny sposób ozdobi projektowane wnętrze. Listwa przypodłogowa SX180 jest wytrzymała i wodoodporna dzięki temu można ją zastosować także w miejscach zawilgoconych jak łazienka czy kuchnia.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2019-04-15

Fantastyczny zakup

Polecam

  Oceń 
  2018-03-23

  Boskie

  Więcej niż zadowalające

   Oceń 
   2018-02-22

   Rewelacja!

   Panowie super doradzili

    Oceń 
    2018-02-08

    Zdecydowanie polecam

    Bardzo szybka wysyłka

     Oceń 
     2018-01-07

     Polecam !!!

     Panowie super doradzili

      Oceń 
      2018-01-06

      Super

      Bardzo szybka wysyłka

       Napisz swoją opinię!

       Napisz opinię

       LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX180 ORAC DECOR HIGH LINE

       LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX180 ORAC DECOR HIGH LINE

       Nowoczesna listwa przypodłogowa SX180 Orac DECOR High Line to wyraźna, kompaktowa sztukateria, która idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Doskonale wygląda stosowana w połączeniu z listwami przysufitowymi C391, C392, C393 Orac Decor. Kształt listwy podłogowej schodkowy o gładkiej powierzchni.

       Trwały Duropolymer z jakiego jest wykonana ta sztukateria, pozwala na szybki montaż i łatwą obróbkę.

       Produkty powiązane