Promocja! ZS-250+LK-02, CREATIVA ZESTAW, SZYNY KARNISZOWEJ I LISTWY OSŁANIAJĄCEJ KARNISZ, sztukateria, szyny sufitowe, aluminiowe, karnisz Zobacz większe

Zestaw ZS-250 Creativa szyny sufitowej aluminiowej pojedynczej, oraz listwy do zabudowy karnisza LK-02 Creativa. To fenomenalne zestawienie dwóch produktów idealnie ze sobą współgrających. Szyna aluminiowa wysokiej jakości o długości 250cm jest to ( cały komplet ) i listwa osłaniająca karnisz LK-02 o długości 240cm i wysokości 15cm. Funkcjonalny i zarazem profesjonalny system do firan i zasłon.

ZS-250+LK-02 CREATIVA ZESTAW SZYNY KARNISZOWEJ I LISTWY OSŁANIAJĄCEJ KARNISZ

ZS-250+LK-02 CREATIVA    Nowy produkt
ProducentCreativa by Cezar
UwagaZestaw 4x uchwyt, 4x zaślepka uch., 2x zaślepka szyn, 32x agrafka, 4x kołek z wkrętem ( Uwaga agrafki możemy zastąpić żabkami w tej samej cenie ). Standardowo dodawane są agrafki do firan, na życzenie zmieniamy na żabki.
KolekcjaPojedyncza szyna aluminiowa ( komplet ) Listwa do zabudowy karnisza
DługośćSzyna długość 250cm, szerokość 2cm, wysokość 1,4cm Listwa osłaniająca długość 244cm, głębokość 4,5cm, wysokość 15cm
MateriałAluminium/Polistyren
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
PrześwitPrzy oświetleniu LED zalecane jest zastosowanie taśmy aluminiowej
MontażSUFITOWA
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier DPD (Creativa) - 39 zł.

301,70 zł brutto  /szt.

-8%

Zamiast 327,93 zł brutto

W magazynie: 980 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Szyny sufitowe aluminiowe Creativa

Bardzo profesjonalne i zarazem funkcjonalne systemy do zawieszenia średnio-ciężkich tkanin firmy Creativa to nowoczesne i eleganckie szyny karniszowe. Czysty i szybki montaż do sufitu po przez dołączone do zestawów kołków z wkrętem. Wytrzymałe wciskane suwaki są odporne na promieniowanie UV. Karniszowe szyny do zabudowy zostały wykończone białym lakierem proszkowym z nałożoną warstwą opatentowanego smaru. Maksymalne obciążenie 10 kg/m. Fajną opcją przy zakupie szyn aluminiowych jest wybór mocowania firan za pomocą żabek lub agrafek, co z pewnością ucieszy klientów. Ceny żabek i agrafek są w tej samej cenie.

Maskownice karniszy -  LK-02 Creativa

Listwa do zabudowy karnisza jak LK-02 Creativa to całkowicie gładka sztukateria wewnętrzna pozbawiona przetłoczeń i ornamentów o wymiarach 244 cm długości, 15 cm wysokości i 4,5 cm głębokości. Maskownica karnisza LK-02 Creativa prosta z opcją podświetlenia LED. Dla uzyskania efektownego oświetlenia wystarczy dokupić taśmę LED i stworzyć w pomieszczeniu romantyczny nastrój z efektownym, nowoczesnym designem. Osłona karnisza o symbolu LK-02 Creativa wykonana jest z odpornego, twardego materiału jakim jest Polistyren. Można ją bez problemów malować farbami na wybrany kolor współgrający z aranżacją. Tworzywo z jakiego została wykonana maskownica karnisza LK-02 gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest także wodoodporna i możemy ją zastosować w miejscach o dużym zawilgoceniu takim jak np. łazienki. 

Listwa do zabudowy karnisza LK-02 to także precyzyjnie dopracowane szczegóły i detale wykończeniowe. Model LK-02 Creativa o takim wzornictwie pasuje praktycznie do większości aranżacji wnętrz. Maskownice karniszy możemy zastosować zarówno w klasycznych, nowoczesnych, oraz współczesnych wnętrzach stanowiąc praktyczne i eleganckie wykończenie pomieszczenia. Osłona karnisza jak LK-02 Creativa można śmiało montować zarówno w mieszkaniach/domach jak i biurach, hotelach, restauracjach w salach konferencyjnych czy pensjonatach. Maskownica karnisza idealnie zamaskuje szyny karniszowe sufitowe, a także karnisze ścienne. Fantastycznie ozdobi wnętrze uzyskując wyśmienity efekt końcowy. LK-02 Creativa to wysoka osłona karnisza na 15 cm. którą możemy się posłużyć także jako osłoną przed wszelkimi niedoskonałościami i mankamentami na łączeniu ściany i sufitu, czy nieestetycznymi szczelinami i rurami. Maskownice karniszy firmy Creativa to bardzo dobry wybór do szybkiej i taniej metamorfozy wnętrza gdzie z pewnością poczujemy się luksusowo i wyjątkowo.

Jak zamontować maskownicę karnisza ?

Często zadawanym pytaniem naszych klientów jest, jak zamontować maskownicę karnisza ?. Jest to w miarę łatwy montaż, który będzie można wykonać we własnym zakresie. Będzie z pewnością tańszy, szybszy, a także czystszy od budowania zabudowy kartonowo - gipsowej. Poniżej w skrócie podpowiemy jak to w kolejności wykonać.

Pierwszym etapem który należy wykonać, jest wykonanie pomiarów (wymierzyć odległości od okien i do ścian ). Musimy ustalić gdzie listwa będzie zamontowana i naznaczyć ołówkiem miejsce jej montażu. Ważne jest także sprawdzenie czy ściany i sufit są proste, czy nie wymagają drobnych poprawek, oraz czy miejsce gdzie będziemy osłony przyklejać nie trzeba wstępnie zagruntować ( dla lepszej przyczepności ). 

Listwy do zabudowy karniszy są stosunkowo lekkie ponieważ materiał z jakiego zostały wykonane to Polistyren o wysokiej gęstości. Lekkie listwy przyklejamy bezpośrednio do stropu. Maskownice karniszy firmy Creativa montujemy poprzez klejenie klejem montażowym do sufitu. Zalecany klej do wykonania tej czynności jest dedykowany przez producenta Creativa Expert. Górną krawędź listwy smarujemy ( klejem Expert Creativa ) tak zwanym szlaczkiem góra, dół i przyciskamy do sufitu. Po dosłownie krótkiej chwili przytrzymania, listwa połączy się z sufitem " czas otwarty około 15 min. " Po związaniu należy wytrzeć nadmiar kleju wilgotną gąbką lub szmatką. Całkowity czas schnięcia kleju około 24 h.

Maskownice karniszy producenta Creativa posiadają długość 244 cm. Możemy je śmiało i bez problemów zarówno docinać na krótsze odcinki jak i łączyć na dłuższe odcinki, jak to zrobić ?

Jak docinać maskownice karniszy ?

Docinanie listew karniszowych robimy piłą elektryczną lub ręczną o drobnym zębie. Listwy możemy docinać do konkretnej długości np. od ściany do ściany lub jak jest taka potrzeba, można tworzyć wszelkiego rodzaju zabudowy np. o kącie 90 stopni. Sztukaterię dobrze jest docinać pod kątem 45 stopni ponieważ uzyskamy większą płaszczyznę klejenia, oraz zmniejszymy widoczność łączenia po sklejeniu. Kiedy wykonujemy docinanie listew karniszowych piłą ręczną dobrze wykonać tą czynność w specjalnej skrzynce uciosowej.

Jak połączyć Maskownice karniszy ?

Osłona karnisza łączona jest klejem do łączenia Creativa C310. Należy posmarować miejsce łączenia, docisnąć i przytrzymać przez chwilę, a następnie pozostawić do schnięcia ( czas otwarty około 15 min. ). Świeże zabrudzenia należy od razu wyczyścić acetonem ( UWAGA Aceton służy jedynie do wyczyszczenia z nadmiaru kleju. Nie wolno polewać acetonu po listwie, gdyż może zostać uszkodzona ). Czas schnięcia kleju do łączenia 8-16 h. Pojemność 310 ml. kleju do łączenia listew C310 Creativa wystarczy na około 40 połączeń.

Po zakończeniu wszystkich prac związanych, czyli montażu i zabudowy listew karniszowych i odczekaniu do wyschnięcia kleju ( 24 h ), możemy wykonać kolejny etap naszego przedsięwzięcia jakim jest perfekcyjne wykończenie.

1. Sprawdźmy czy na połączeniach listew lub na połączeniu z sufitem nie ma grudek nadmiaru kleju.

Jeśli występują należy przetrzeć miejsca delikatnym papierkiem ściernym np. 2000 i wyprowadzić do gładkości ( wykonaną czynność możemy ocenić przejeżdżając palcem po listwie ).

2. Następny krok to przetarcie listwy z wszelkich zabrudzeń jak kurz i pył ( dla lepszej przyczepności farby ).

3. Ostatni etap to pomalowanie listew karniszowych farbą na wybrany pasujący kolor. Lepszy efekt uzyskamy kiedy malowanie powtórzymy drugi raz po to, aby połączenia stały się niewidoczne, a zabudowa stała się niczym jeden element elegancki i gładki. Maskownice karniszy można malować farbami jak do wnętrz pomieszczenia. Najlepiej zastosować farbę którą  zastosowaliśmy do pomalowania sufitu lub ścian.

Często zadawane pytania dotyczące listew do zabudowy karnisza

 • czy listwy wystarczy przykleić i czy nie trzeba zastosować kołków do montażu ?

Listwy wystarczy przykleić klejem montażowym ( producent zaleca użycie wyłącznie kleju ), lecz jeśli jest taka potrzeba można zastosować kołki, ale należy uważać żeby nie zniszczyć listew ( dobrze jest wykonać wstępny otwór małym wiertłem )

 • czy listwy posiadają łączniki, narożniki i zakończenia ?

Listwy nie posiadają łączników oraz narożników i zakończeń gdyż wszystkie łączenia wykonujemy klejem C310 Creativa. Zakończenia natomiast są od ściany do ściany lub tworzymy zamknięte zabudowy z listew.

 • czy listwy osłaniające karnisz można malować ?

Tak listwy można, a nawet trzeba malować dla pięknego wyglądu i spójności z użytymi kolorami w danym wnętrzu.

 • czy do listew do zabudowy karnisza Creativa można zastosować oświetlenie LED ?

Tak można, oświetlenie z pewnością doda romantyzmu i nowoczesności we wnętrzu

Jak dobierać Maskownice karniszy ?

Maskownice karniszy należy odpowiednio dobrać i dopasować do odpowiedniej wysokości pomieszczenia tak, aby spełniała Państwa wymogi i oczekiwania. Jest to zarówno elegancka dekoracja maskująca szyny i karnisze, jak i listwa osłaniająca jakiekolwiek niedoskonałości występujące na ścianie i suficie.

Ważnym czynnikiem przy wyborze listwy maskującej karnisz jest wysokość pomieszczenia w którym będzie zamontowana. Do większego i wyższego pomieszczenia lepiej zastosować wyższe listwy, natomiast przy mniejszych adekwatnie mniejsze. Taki prosty i szybki test sprawdzający możemy wykonać poprzez wycięcie ze sztywnego kartonu odpowiedniej wysokości np. 10 cm i przyłożyć do sufitu. Da to Państwu obraz czy dana wysokość będzie współgrać z otoczeniem we wnętrzu. Trzeba zwrócić także uwagę, aby optycznie nie pomniejszyć pomieszczenia. 

Kolejnym etapem w wyborze sztukaterii takich jak maskownica karnisza jest styl jaki chcemy osiągnąć podczas aranżacji wnętrza. W ofercie sklepu www.Dekorplanet.pl znajdą Państwo szeroką gamę listew zarówno klasycznych, nowoczesnych, współczesnych czy awangardowych. Maskownice karniszy są zarówno gładkie, proste jak i zdobione z delikatnymi przetłoczeniami, wykonane z różnych materiałów tak więc z pewnością będzie można znaleźć odpowiedni model dla siebie. 

Listwy do zabudowy karnisza Creativa

Cechują się łatwością montażu i bardzo efektownym wyglądem. Wykonane są z wytrzymałych i lekkich materiałów, a ich montaż odbywa się poprzez klejenie dedykowanym klejem montażowym C300 Creativa. W przypadku większych odległości, proponowany jest klej do łączeń C310 Creativa, który niweluje widoczność spoiny. Listwy do zabudowy karnisza Creativa występują w trzech wariantach wysokościowych 10 cm LK-0112 cm LK-02 i 15 cm LK-03. Wszystkie są gładkie, proste o minimalistycznym wyglądzie. Każda listwa Creativa na zamówienie może zostać fabrycznie pomalowana na indywidualnie wybrany kolor.

Sztukateria CREATIVA by Cezar

Listwy do zabudowy karnisza jest szybkim i estetycznym sposobem na ukrycie szyn czy rurek karniszowych. Maskowanie karniszy nigdy nie było łatwiejsze niż teraz. Te gzymsy są montowane poprzez klejenie do sufitu, tuż obok karnisza.

Konstrukcja tych listew maskujących karnisz pozwala na dodanie taśmy LED, dzięki temu uzyskujemy możliwość budowania nastroju poprzez nowoczesny, prosty kształt listwy oraz odpowiedniej barwy i natężenia światła.

Sztukateria firmy Creativa charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, a co za tym idzie mamy produkt wysokiej jakości za relatywnie niską cenę. Polimerowe listwy sztukateryjne są niezwykle łatwe w instalacji.

Producent przewidział kleje zarówno do montażu jak i do łączenia listew między sobą. Dzięki specjalnym właściwościom tego kleju, listwy karniszowe czy przypodłogowe, nie mają widoczn

Pojedyncza biała szyna karniszowa ZS-250 Creativa

Biała szyna karniszowa aluminiowa ZS-250 Creativa to profil szyny na firany lub zasłony. Szyna aluminiowa ZS-250 jest jednotorowa. ZS-250 Creativa w kolorze białym posiada w zestawie wszystkie elementy potrzebne do mocowania do sufitu wraz z akcesoriami do zawieszania tkanin jak żabki czy agrafki. Długość białej szyny pojedynczej to 250 cm. Szyna aluminiowa jednotorowa sprzedawana jest w komplecie z wszelkimi akcesoriami. Żabki lub agrafki są w zestawach do wyboru.   

Białe szyny sufitowe aluminiowe Creativa Ral 9016

Bardzo profesjonalne i zarazem funkcjonalne systemy do zawieszenia średnio - ciężkich tkanin firmy Creativa to nowoczesne i eleganckie szyny karniszowe w kolorze białym Ral 9016. Czysty i szybki montaż do sufitu po przez dołączone do zestawów kołków z wkrętem. Wytrzymałe wciskane suwaki są odporne na promieniowanie UV. Karniszowe białe szyny do zabudowy zostały wykończone białym lakierem proszkowym z nałożoną warstwą opatentowanego smaru. Maksymalne obciążenie 10 kg/m. Fajną opcją przy zakupie szyn aluminiowych jest wybór mocowania firan za pomocą żabek lub agrafek, co z pewnością ucieszy klientów. Ceny żabek i agrafek są w tej samej cenie.

Informacje o szynach Creativa KS system

Szyny aluminiowe w trzech kolorach :

Białe ral 9016

Czarne ral 9005

Szare ral 9006

Karnisze szynowe sufitowe aluminiowe Creativa 

Szyny karniszowe aluminiowe to nowoczesny, cichy system do zawieszenia firan i zasłon zalecany i ceniony przez wielu architektów i projektantów wnętrz, a także doceniany przez monterów. Karnisze aluminiowe cechuje lekkie przesuwanie tkanin, bez stresu o jakiekolwiek zacinanie czy zbędne szarpanie firan. Kolejną zaletą szyn karniszowych jest ich możliwość indywidualnego profilowania i wyginania, daje to sposobność aranżowania indywidualnych projektów dla nietypowych okien. Do wykonania takiej usługi wystarczy wysłać zwymiarowany szablon.

Karnisze aluminiowe doskonale sprawdzają się na dużych jak i małych oknach, a przy tym są estetyczne i dyskretne. Karnisz można zamaskować listwami do maskowania karniszy, które pięknie współgrają i dają fantastyczny efekt wizualny. Karnisze wykonane z wysokiej jakości materiałów ( aluminium ), które są do wyboru w kolorze białym Ral 9016, czarnym Ral 9005, szarym Ral 9006. Karnisze są wytrzymałe i stosowane zarówno w mieszkaniach/domach jak i hotelach, biurach, restauracjach czy budynkach użyteczności publicznej. Szyny karniszowe posiadają KS-Klick System, czyli sprawdzony i niezawodny mechanizmu do zawieszania zasłon i firan. System Smart Klick to uchwyt szybki w montażu zarówno do ściany jak i sufitu. Fajnym rozwiązaniem jest możliwość łączenia szyn aluminiowych ze sobą na wymiar pasujący do aranżowanego wnętrza. W momencie kiedy połączone szyny aluminiowe są za długie i nie pasują bezproblemowo możemy je dociąć zwykłą piłą ręczną do metalu.

Karnisze sufitowe Creativa

Szyny sufitowe karniszowe to propozycja idealna praktycznie do każdego aranżowanego wnętrza. Są proste w montażu i zapewniające satysfakcję na długie lata, a co ważne dające przy tym komfort z korzystania. Poniżej instrukcja montażu szyn karniszowych

Szyny karniszowe to system pozwalający Państwu precyzyjne ustawić ilość światła, które ma dopływać do pomieszczenia. Po przez dobieranie odpowiedniej długości szyn sufitowych można całkowicie zasłonić lub odsłonić okna w pomieszczeniu. Względem odpowiedniego ustawienia zasłon i firan, oraz naszych potrzeb możemy szybko cieszyć się światłem jak i cieniem. Karnisze sufitowe aluminiowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Karnisze mocowane do sufitu

Karnisze sufitowe Creativa mocowane są na specjalnych uchwytach sufitowych za pomocą kołków rozporowych bezpośrednio do stropu ( można także montować do zabudów kartonowo-gipsowych lecz trzeba zastosować odpowiednie dobrane kołki ). Uchwyty montowane są w symetrycznych odstępach w zależności od długości szyny i ciężaru zastosowanych tkanin ( co 50-70 cm. ). Podczas łączenia szyn aluminiowych potrzebne będzie użycie KS łącznika. Jest to plastikowy element, który ustawi szyny w odpowiednim położeniu.

Bardzo ważne podczas łączenia szyn jest, aby uchwyt mocowany do sufitu złapał dwie łączone szyny. Zapobiegnie to zacinaniu się tkanin ( firan/zasłon ) podczas przesuwania.

WYMIARY SZYNY POJEDYNCZEJ Creativa by Ceazar

karnisze szynowe ks, wymiary, karnisze ks, karnisz ks, karnisze sufitowe, nietypowe, producent, okna, szyny ks, systemy, karnisze do sufitu, montaż, ks, sprzedaż, warszawa

Wymiary szyn karniszowych :

Szyny pojedyncze

ZS-100 długość 100 cm.

ZS-150 długość 150 cm.

ZS-200 długość 200 cm.

ZS-250 długość 250 cm.

Szyny podwójne

ZS2-100 długość 100 cm.

ZS2-150 długość 150 cm.

ZS2-200 długość 200 cm.

ZS2-250 długość 250 cm.

Głównym elementem różnicującym szyny aluminiowe jest liczba torów, po których przesuwają się żabki, agrafki bądź oczka. Jeden tor ( ZS) pozwala na zawieszenie jednego rodzaju tkaniny okiennej – a więc tylko zasłon lub tylko firan. Analogicznie dwutorowe szyny ( ZS2 ) pozwalają na korzystanie z dwóch warstw dając przy tym możliwość zastosowania zasłon jak i firan. Warstwowe rozwieszenie zasłon i firan pozwala na stworzenie przepięknej stylowej dekoracji okna i oryginalnych upięć. A co ważne także na odcięcie się od świata i zachowanie atmosfery.

Karnisze mocowane do ściany

Karnisze aluminiowe Creativa posiadają także możliwość zamocowanie ich do ściany. Są to specjalne uchwyty/wsporniki ścienne, montowane do ściany za pomocą 2 wkrętów. Dwa modele uchwytów/wsporników można zastosować do szyn pojedynczych, natomiast jeden do szyn podwójnychUchwyty do szyn pojedynczych można dobierać w zależności od potrzeb. Długości uchwytów to 7,5 cm lub 10 cm. 

Uchwyt do szyn podwójnych występuje w jednym wymiarze 15 cm.

Jak zamontować szyny karniszowe sufitowe ?

Montaż karniszy jest dość prosty, należy jednak do tego odpowiedni się przygotować.

Do montażu karniszy potrzebne nam będą:

 • poziomnica (poziomica)
 • wkrętak
 • wiertarka
 • ołówek
 • linijka

Pierwszym etapem montażu szyn sufitowych jest wymierzenie i zaznaczenie na suficie miejsca mocowania uchwytów. Odległość od ściany zależna jest od kilku czynników. Jednym z nich jest szerokość parapetów i grzejników, co może wpłynąć na kolizje z firaną lub zasłoną. 

1. Przenosimy za pomocą kątownika żądaną odległość pomiędzy firanką, a oknem. Odległość między ścianą, a szyną powinna wynosić 10 - 20 cm. (Należy uwzględnić szerokość parapetu i grzejnika). Ważne jest także ilu torowa jest szyna gdyż posiadają różne szerokości.

Aby uzyskać elegancki efekt wizualny dobrze jest szyny sufitowe zamaskować specjalnie zaprojektowanymi osłonami karniszy.

2. Wyznaczamy miejsce zamontowania uchwytów/wsporników w równej odległości od każdego rogu okna lub od ściany do ściany. Należy pamiętać jak zdecydujemy się montować karnisz względem okien to należy dodać po około 20 cm szyny z każdej strony okna. Zachowanie takiej odległości umożliwi swobodne rozsuwanie firan i zasłon podczas otwierania okna.

3. Należy pamiętać podczas montażu szyn sufitowych o dostosowaniu naszych obliczeń do rodzaju używanych elementów szyny (np. łuków) oraz ewentualnych dodatków jak osłony karnisza.

4. Wywierć otwory i zamocuj uchwyty sufitowe.

5. Następnie wystarczy wcisnąć szynę w uchwyty - system Smart Click. 

5. Uwaga bardzo ważnym jest także zastosowanie uchwytu sufitowego w miejscu łączenia dwóch szyn ze sobą. Należy użyć łącznik i złapać dwie łączone szyny. Taki drobny detal zapobiegnie przed zacinaniem się firan i zasłon podczas przesuwania.

Jak zamontować karnisz do ściany okiennej ?

Montaż szyny karniszowej do ściany okiennej

1. Przy pomocy linijki i poziomicy lub lasera należy wyznaczyć poziomą linię w miejscu zawieszenia karnisza. Odległość pomiędzy górną krawędzią okna a karniszem powinna wynosić nie mniej niż 5 cm, tak żeby była możliwość swobodnego otwierania okna, a dla karniszy z listwą do zabudowy karnisza nawet min. 20 cm ( ważne jest jaki model i wysokość maskownicy karnisza zostanie użyta ). 

2.Długość karnisza może być dopasowana do szerokości okna lub od ściany do ściany, na której się znajduje. Sami musimy zdecydować, która z wersji nam odpowiada i która jest bardziej praktyczna i estetyczna.

3. Wyznaczamy miejsce zamontowania uchwytów/wsporników w równej odległości od każdego rogu okna lub ściany. Gdy karnisz zostanie dopasowany do okna należy dodać po około 20 cm z każdej strony okna. Zachowanie takiej odległości umożliwi swobodne rozsuwanie firan i zasłon podczas otwierania okna.

4. Ważne aby przy montażu uchwytów/wsporników zwrócić uwagę na ich długość tak, aby powierzona zasłona opadała swobodnie i nie zahaczała o grzejnik, parapet czy klamkę okna.

5. Wywierć otwory i zamocuj uchwyt/wspornik

6. Do montażu najdłuższej oferowanej szyny 250 cm. należy zainstalować około 4 uchwytów/wsporników co zapobiegnie wyginaniu się szyn pod ciężarem tkaniny. Jeżeli planujemy cięższe firany i zasłony warto zainstalować dodatkowy uchwyt/wspornik. Mocujemy do ściany pierwszy uchwyt/wspornik i przymierzamy szyny karniszowe. Za pomocą poziomnicy ustawiamy szyny w poziomie. 

7. Przymierzamy drugi uchwyt/wspornik i montujemy. Następnie doczepiamy szynę spr. poziomicą czy jest w poziomie.

MOŻLIWOŚCI GIĘCIA KARNISZY

Kolejną zaletą szyn karniszowych jest ich możliwość indywidualnego profilowania i wyginania, daje to sposobność aranżowania indywidualnych projektów dla nietypowych okien i sufitów. Szyny można profilować zarówno w poziomie jak i w pionie. Jest to w szczególności ciekawa propozycja dla nietypowych wnętrz, gdzie nie można zastosować standardowych rozwiązań. Do wykonania takiej usługi wystarczy wysłać zwymiarowany szablon.

Szyny aluminiowe to najpopularniejszy rodzaj karnisza – lekkość materiału z jakiego zostały stworzone, oraz jego wytrzymałość sprawia, że jest to najczęściej wybierany produkt. Tego typu szyny aluminiowe można łączyć lub ciąć, tak aby można było idealnie dopasować je do konkretnego wymiaru okna. Szyna aluminiowa jest malowana proszkowo i charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystne warunki, takie jak wilgoć czy silne nasłonecznienie. Dzięki wysokiej jakości szyny aluminiowe z czasem nie odkształcają się, ani nie żółkną. Szyny aluminiowe pozwalają na osiągnięcie niezwykle estetycznego efektu, a przy tym są praktyczne i ciche w obsłudze. Doskonałej jakości materiały dadzą gwarancję trwałości i wysokiej odporności na uszkodzenia. Idealnie sprawdzają się w nowoczesnych, minimalistycznych czy klasycznych aranżacjach wnętrz.

Listwy do zabudowy karnisza

Efektownym i eleganckim połączeniem z szynami aluminiowymi są listwy osłaniające karnisz firmy Creativa. Sklep internetowy Dekorplanet.pl ma do zaoferowania między innymi modele LK-01LK-02 i LK-03. Modele sztukaterii są proste i gładkie o różnych wysokościach 10 cm, 12 cm i 15 cm. Jest to idealne połączenie z aluminiowymi szynami do stylowego wykończenia aranżowanego wnętrza.

Szyny karniszowe, sufitowe, aluminiowe Creativa

Bardzo profesjonalne i zarazem funkcjonalne systemy do zawieszenia średnio-ciężkich tkanin firmy Creativa to nowoczesne i eleganckie szyny karniszowe. Czysty i szybki montaż do sufitu po przez dołączone do zestawów kołków z wkrętem. Wytrzymałe wciskane suwaki są odporne na promieniowanie UV. Karniszowe szyny do zabudowy zostały wykończone białym lakierem proszkowym z nałożoną warstwą opatentowanego smaru. Maksymalne obciążenie 10 kg/m. Fajną opcją przy zakupie szyn aluminiowych jest wybór mocowania firan za pomocą żabek lub agrafek, co z pewnością ucieszy klientów. Ceny żabek i agrafek są w tej samej cenie.

ych spoin i tworzą jednolitą masę.

Zawartość

 • Szybki podgląd
  171,54 zł Zamiast 186,46 zł -8% W magazynie
  Promocja
  1 x
  7 Recenzje

  Maskownica karnisza LK-02 Creativa w wersji nieprześwitującej Light Blocker. Osłona karnisza jak LK-02 Creativa posiada wysokość 15 cm. Maskownice karniszy zaprojektowane do szybkiego zamaskowania szyn karniszowych. Maskownice karniszy możemy podświetlić taśmą LED przez co stworzymy romantyczny nastrój. Osłona karnisza jest gładka, wytrzymała i odporna na...

  171,54 zł Zamiast 186,46 zł -8%
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  130,16 zł Zamiast 141,47 zł -8% W magazynie
  1 x
  5 Recenzje

  Nowoczesna biała aluminiowa szyna karniszowa ZS-250 Creativa to funkcjonalny i profesjonalny system do zawieszenia tkanin i firan. Szyna sufitowa biała z aluminium posiada w komplecie wszystkie potrzebne elementy do zamontowania i użytkowania. Wytrzymała z maksymalnym obciążeniem 10kg/m. Szyny na sufit dobrze jest zamaskować estetycznymi listwami...

  130,16 zł Zamiast 141,47 zł -8%
  Obniżka!
  W magazynie

Opinie

Oceń 
2022-05-30

Genialne!

Ładne i szybki montaż

  Oceń 
  2019-04-15

  Zachwycające

  Świetne

   Oceń 
   2018-02-22

   Fantastyczny zakup

   Rewelacja!

    Oceń 
    2018-02-08

    Polecam !!

    Idealny wybór, doskonała jakość. Polecam

     Oceń 
     2018-01-07

     Zdecydowanie polecam

     Zdecydowanie mogę polecić.

      Oceń 
      2018-01-06

      Polecam !

      Polecam

       Oceń 
       2018-01-06

       Genialne!

       Ekspresowa wysyłka

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        ZS-250+LK-02 CREATIVA ZESTAW SZYNY KARNISZOWEJ I LISTWY OSŁANIAJĄCEJ KARNISZ

        ZS-250+LK-02 CREATIVA ZESTAW SZYNY KARNISZOWEJ I LISTWY OSŁANIAJĄCEJ KARNISZ

        Zestaw ZS-250 Creativa szyny sufitowej aluminiowej pojedynczej, oraz listwy do zabudowy karnisza LK-02 Creativa. To fenomenalne zestawienie dwóch produktów idealnie ze sobą współgrających. Szyna aluminiowa wysokiej jakości o długości 250cm jest to ( cały komplet ) i listwa osłaniająca karnisz LK-02 o długości 240cm i wysokości 15cm. Funkcjonalny i zarazem profesjonalny system do firan i zasłon.

        Produkty powiązane