Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE MDF, LD127 PRESTIGE DECOR, LISTWA PODŁOGOWA BIAŁA, LAKIEROWANA LISTWA PODŁOGOWA, BIAŁE LISTWY LAKIEROWANE, Zobacz większe

LD127 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf gładka o zaokrąglonym kształcie. Listwa podłogowa wykonana została z materiału MDF. Listwy przypodłogowe LD127 pomalowane już fabrycznie na dwa białe kolory ( Ral 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa bez zdobień, elegancko zamaskuje łączenie podłogi ze ścianą. LD127 Prestige Decor w tylnej części z miejscem na okablowanie.

LD127 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
UwagaLakierowana satynowo
Wysokość12 cm.
Długość250cm.
Głębokość1.6cm.
MateriałMDF
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy39zł / karton

83,75 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 88,15 zł brutto

33,50 zł za 1 mb.

W magazynie: 2000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa podłogowa biała - LD127 - Prestige Decor - MDF

Listwa podłogowa o symbolu LD127 Prestige Decor jest gładka z delikatnym zaokrągleniem. LD127 Prestige Decor pasuje do przeróżnych projektów wnętrz. Listwa podłogowa LD127 Prestige Decor jest o wysokości 12 cm. i sprawdzi się w przeróżnych wnętrzach. Listwy podłogowe MDF to wysokiej jakości elementy wykończeniowe, fabrycznie pomalowane na kolor biały z opcją wyboru Ral-u 9016 lub 9003.

Listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty MDF, gotowe do montażu. Listwa podłogowa jak LD127 Prestige Decor posiada wymiary 250 x 1,6 x 12 cm. Listwy podłogowe od polskiego producenta Prestige Decor w atrakcyjnej cenie, montowane są na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do przedstawianych listew zawsze warto dokupić zaprawkę od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z HDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD127 od Prestige Decor to listwy przypodłogowe zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, współczesnym jak i nowoczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD127 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD127 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD127 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf gładka o zaokrąglonym kształcie. Listwa podłogowa wykonana została z materiału MDF. Listwy przypodłogowe LD127 pomalowane już fabrycznie na dwa białe kolory ( Ral 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa bez zdobień, elegancko zamaskuje łączenie podłogi ze ścianą. LD127 Prestige Decor w tylnej części z miejscem na okablowanie.

Produkty powiązane