Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF, LD105 PRESTIGE DECOR, LISTWA PODŁOGOWA LAKIEROWANA, LISTWA PRZYPODŁOGOWA HDF, LISTWY PRESTIGE DECOR Zobacz większe

LD105 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf z ciekawym zdobieniem. Listwa podłogowa wykonana z materiału MDF. Listwa przypodłogowa posiada opcje wyboru białego koloru ral 9003 lub 9016. LD105 Prestige Decor posiada z tyłu wycięcie na ukrycie przewodów. Listwa podłogowa do wnętrz nowoczesnych i współczesnych, do której warto dokupić zaprawkę w tym samym kolorze na łączenia.

LD105 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
UwagaLakierowana satynowo
Wysokość10 cm.
Długość250cm.
Głębokość1.6cm.
MateriałMDF
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy39zł / karton

65,84 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 69,31 zł brutto

26,34 zł za 1 mb.

W magazynie: 1954 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa podłogowa - LD105 - Prestige Decor - MDF

Listwa przypodłogowa o symbolu LD105 Prestige Decor posiada charakterystyczne wgłębienie, które nadaje uroku. Model LD105 Prestige Decor jest prosty, który pasuje do wyjątkowych, oryginalnych aranżacji. Listwy przypodłogowe 10 cm LD105 Prestige Decor będą pasować do większych i średnich pomieszczeń.

Listwy podłogowe MDF jak i MDF to precyzyjnie wykonane listwy wykończeniowe, pomalowane przez producenta na kolor biały z możliwością wyboru Ral-u 9016 lub 9003.

Listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty MDF. Listwa podłogowa LD105 Prestige Decor jest o wymiarach 250 x 1,6 x 10 cm. Listwy podłogowe od Prestige Decor to dekoracje polskiego producenta montowane na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do oferowanych w sklepie listew warto dokupić zaprawkę od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z MDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD105 od Prestige Decor to listwy przypodłogowe mdf, które idealnie komponują się we wnętrzach współczesnych czy nowoczesnych. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD105 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD105 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD105 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf z ciekawym zdobieniem. Listwa podłogowa wykonana z materiału MDF. Listwa przypodłogowa posiada opcje wyboru białego koloru ral 9003 lub 9016. LD105 Prestige Decor posiada z tyłu wycięcie na ukrycie przewodów. Listwa podłogowa do wnętrz nowoczesnych i współczesnych, do której warto dokupić zaprawkę w tym samym kolorze na łączenia.

Produkty powiązane