Promocja! LISTWA GZYMSOWA, GZYMS C325F ORAC DECOR, ELASTYCZNA LISTWA PRZYSUFITOWA, GIĘTKIE LISTWY GZYMSOWE, ELASTYCZNE LISTWY SUFITOWE, PR Zobacz większe

Elastyczna listwa przysufitowa C325F Orac Decor to zdobiona sztukateria w wersji Flex. Orac Decor C325F to listwy przysufitowe elastyczne o wymiarach 200 x 6,5 x 7 cm. Listwa sufitowa elastyczna o symbolu C325F Orac Decor nadaje się do malowania farbami lecz tylko po zamontowaniu. Elastyczne listwy przysufitowe o oznaczeniu C325F Orac Decor to jak by połączenie dwóch oddzielnych listew ze sobą.

C325F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYSUFITOWA - MANOIR - FLEX

C325F FLEX ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość7 cm.
Długość200 cm.
Głębokość6,5 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

277,11 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 304,51 zł brutto

138,55 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przysufitowa elastyczna C325F Orac Decor - Manoir - Flex

Listwy przysufitowe elastyczne od producenta Orac Decor C325F to bardzo ładne dekoracje i ciekawe propozycje sztukaterii wewnętrznej do zaaranżowania wnętrza. Listwa przysufitowa elastyczna o symbolu C325F Orac Decor to dekoracja którą można wykończyć wszelkiego rodzaju łuki, kolumny czy zaokrąglenia. C325F Orac Decor to model Flex listwy sufitowej o wymiarach 200 x 6,5 x 7 cm. Elastyczna listwa sufitowa firmy Orac Decor C325F ( Flex ) wykonana z plastycznych materiałów które cechuje wytrzymałość, giętkość i odporność na wilgoć. Listwa sufitowa elastyczna posiada na jednej połowie falisty wzór na drugiej jest wklęsła. Wnętrze z tego typu dekoracjami staje się przepiękną wizytówką dla właściciela. Listwy elastyczne przysufitowe o symbolu C325F Orac są estetycznie wykonane i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a co ważne wodoodporne, oraz łatwe i szybkie w montażu. Listwa przysufitowa Flex C325F Orac Decor nadaje się do pomalowania na dowolny wybrany kolor farbą. Listwy elastyczne Flex możemy tylko malować po ich montażu!. Kolory możemy tak dopasować do projektowanej aranżacji wnętrza, żeby wszystko ze sobą stylowo współgrało. Profil C325F Orac Decor bardzo ładnie połączy ścianę z sufitem. Dekoracyjna i zarazem elastyczna listwa przysufitowa o symbolu C325F Orac Decor świetnie współgra z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej. Listwa przysufitowa elastyczna C325F Orac Decor występuje także w wersji twardej listwy z polimerów pod symbolem C325 Orac Decor. Listwy sufitowe montujemy dedykowanymi klejami producenta i tak samo je łączymy.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-07-02

Boskie

Świetne

  Oceń 
  2020-07-02

  Polecam !

  polecam zakupy w sklepie

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   C325F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYSUFITOWA - MANOIR - FLEX

   C325F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYSUFITOWA - MANOIR - FLEX

   Elastyczna listwa przysufitowa C325F Orac Decor to zdobiona sztukateria w wersji Flex. Orac Decor C325F to listwy przysufitowe elastyczne o wymiarach 200 x 6,5 x 7 cm. Listwa sufitowa elastyczna o symbolu C325F Orac Decor nadaje się do malowania farbami lecz tylko po zamontowaniu. Elastyczne listwy przysufitowe o oznaczeniu C325F Orac Decor to jak by połączenie dwóch oddzielnych listew ze sobą.

   Produkty powiązane