Promocja! LISTWA PRZYSUFITOWA, C393 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA, LISTWY SUFITOWE, GZYMS SUFITOWY, LISTWA PRZYSUFITOWA PROSTA, NOWOCZESNY G Zobacz większe

Listwa przysufitowa C393 Orac Decor z serii Steps jest dużym elementem sztukaterii wewnętrznej. C393 Orac Decor to listwy gzymsowe sufitowe, które można podświetlić przy zastosowaniu taśmy aluminiowej.

Listwa sufitowa C393 Orac ma schodkowy kształt i idealnie pasuje do współczesnych, nowoczesnych wnętrz. Gzyms sufitowy jak C393 Orac to wysoka trwałość produktu i oryginalny design.

C393 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA SUFITOWA - LUXXUS

GZYMS C393    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość15 cm.
Długość200 cm.
Głębokość21 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

307,39 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 337,79 zł brutto

153,70 zł za 1 mb.

W magazynie: 975 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

C393 Orac Decor - Listwa przysufitowa - Orio Tonini

Listwa sufitowa o symbolu C393 Orac Decor to duży gzyms sufitowy. Profil C393 Orac Decor to prosta, gładka listwa sufitowa o wyjątkowym wyglądzie. Model C393 Orac to ciekawa propozycja dająca wiele możliwości aranżacyjnych. Listwa przysufitowa C393 Orac nie posiada zdobień i przetłoczeń, ma gładką powierzchnię i charakterystyczny schodkowy kształt. C393 Orac Decor z opcją montażu w różnych wariantach, które można zobaczyć na grafikach. Listwa sufitowa o symbolu C393 Orac Decor może zostać użyta jako listwa sufitowa i stworzyć we wnętrzu niespotykany design. Dekoracyjne listwy sufitowe o symbolu C393 Orac są łatwe w montażu, możemy je docinać ręczną bądź elektryczną piłą. C393 Orac Decor wykonana została z wytrzymałych, twardych materiałów ( Purotouch ) przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Listwy gzymsowe sufitowe jak profil C393 Orac Decor montujemy za pomocą dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200. Listwa sufitowa o symbolu C393 Orac Decor posiada duże rozmiary 200 x 15 x 21 cm.

Listwa przysufitowa C393 Orac Decor została zaprojektowana przez wybitnego projektanta Orio Tonini.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-03-23

Towar godny polecenia

Polecam

  Oceń 
  2018-02-22

  Polecam !!!

  Świetne

   Oceń 
   2018-02-09

   Polecam

   Rewelacja!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    C393 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA SUFITOWA - LUXXUS

    C393 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA SUFITOWA - LUXXUS

    Listwa przysufitowa C393 Orac Decor z serii Steps jest dużym elementem sztukaterii wewnętrznej. C393 Orac Decor to listwy gzymsowe sufitowe, które można podświetlić przy zastosowaniu taśmy aluminiowej.

    Listwa sufitowa C393 Orac ma schodkowy kształt i idealnie pasuje do współczesnych, nowoczesnych wnętrz. Gzyms sufitowy jak C393 Orac to wysoka trwałość produktu i oryginalny design.

    Produkty powiązane

    Pliki do pobrania