Promocja! LISTWA PODŁOGOWA MDF CZARNA, SLIM 80 LAGRUS PLUS, WILGOCIOODPORNA LISTWA PODŁOGOWA, LISTWA PODŁOGOWA MDF, listwa podłogowa Zobacz większe

Czarna listwa podłogowa producenta Lagrus Plus Slim 80. Model Slim 80 Lagrus to listwa przypodłogowa wykonana z wilgocioodpornego MDF. Czarne listwy podłogowe mdf idealnie wkomponują się w aranżacje nowoczesne jak i współczesne. Slim 80 Lagrus Plus nie posiada żadnych zdobień i wzorów jest prosta z subtelnym zaokrągleniem. Listwy podłogowe w kolorze Ral 9005.

SLIM 80 LAGRUS PLUS WILGOCIOODPORNA - CZARNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

LAGRUS SLIM 80    Nowy produkt
ProducentLagrus
UwagaLakierowana satynowo
KolekcjaListwa odporna na wilgoć
Wysokość8 cm.
Długość244 cm.
Głębokość1,2 cm.
MateriałMDF
KolorCzarna Ral 9005
Forma i koszty dostawy37zł / karton

47,06 zł brutto  /szt.

-12%

Zamiast 53,48 zł brutto

19,29 zł za 1 mb.

W magazynie: 870 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Czarna Ral 9005 - listwa podłogowa MDF - Slim 80 Lagrus Plus - Wilgocioodporna

Czarna listwa podłogowa z MDF-u producenta Lagrus Plus to prosta i zarazem minimalistyczna listwa przypodłogowa o symbolu Slim 80 Lagrus. Oferowana listwa podłogowa wykonana z Mdf o wilgocioodpornych właściwościach bez zdobień i frezowań o gładkiej powierzchni. Listwy podłogowe jak Slim 80 Lagrus posiada subtelne zaoblenie w górnej części. Modele o takim wyglądzie Slim 80 Lagrus to idealne listwy podłogowe do wnętrz nowoczesnych i współczesnych, oraz awangardowych. Listwa podłogowa o symbolu Slim 80 Lagrus Plus została polakierowana wysokiej jakości farbami w kolorze czarnym ( Ral 9005 ). Wszystkie listwy przypodłogowe producenta Lagrus są lakierowane 3-warstwowo. Lagrus Plus to modele listew przypodłogowych wykonane z zielonego mdf-u odpornego na wilgoć.

Listwy podłogowe w kolorze to świetna opcja na szybką metamorfozę aranżowanego wnętrza, warto do listew dokupić również zaprawkę Lagrus w takim samy kolorze.

Zaprawka zakryje wszelkie niedoskonałości po montażu!

Czarne listwy podłogowe to efektowny design, który odmieni każde projekt wnętrze.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus PLUS 

Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe wykonane na bazie MDF wilgocioodpornego, który wyróżnia się zielonym zabarwieniem. Zalecane są do stosowania na podłogach nie chłonnych, oraz do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności powietrza. Listwy przypodłogowe MDF z kolekcji PLUS cechuje większa stabilność parametrów, a także mniejsza absorbcja na wilgoć z otoczenia.

Lakierowane listwy przypodłogowe wykonywane są z płyty MDF - lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych lakierowanych MDF firmy Lagrus.

Produkowane cokoły cieszą się bardzo dużą popularnością wynikająca z obecnych trendów mody, architektury i aranżacji wnętrz.

Lakierowane listwy przypodłogowe z Mdf-u Lagrus STD

Listwy podłogowe MDF LAGRUS to niezbędny element wykończeniowo - dekoracyjny każdego projektowanego wnętrza. Listwy podłogowe MDF wykonane zostały z rozwłóknionej tkanki drzewnej, poprzez spilśnienie listew i uformowanie pod dużym ciśnieniem. Do produkcji listew przypodłogowych stosujemy płyty MDF - płyta drewnopochodna średniej gęstości, stanowiąca podstawowy materiał produkcji mebli. Powierzchnia została polakierowana lakierami poliuretanowymi, dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo.
       Oferta sklepu www.Dekorplanet.pl to 43 modele listew podłogowych Lagrus o różnych kształtach i wysokościach. Pozwoli to Państwu w łatwy sposób odpowiednio dobrać wybrany model listwy do niemalże każdego rodzaju podłogi jak i aranżacji wnętrza.
       Listwy  przypodłogowe LAGRUS posiadają specjalne podfrezowanie w dolnej części pozwalające na poprowadzenie kabli i przewodów. Kolejnym ważnym atutem listew przypodłogowych Mdf są frezy poprawiające mocowanie do ściany. Modele listew podłogowych z mdf-u są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia.

       Listwy przypodłogowe wykonane z mdf marki LAGRUS to nie tylko pięknie prezentujące się cokoły, to także dekoracje nadające wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i odpowiedniego stylu.

Standard polakierowanych listew MDF - BIAŁY półmat (RAL 9003). 

Do najważniejszych cech oferty listew przypodłogowych MDF Lagrus należą:
- listwy w kolorze białym - standard RAL 9003, możliwość lakierowania na dowolne kolory palety RAL, NCS
- możliwość lakierowania w połysku (wycena indywidualna)
- część oferty listew dostępna w kolorze RAL 9016
- ponad 50 modeli dostępnych stale na magazynie
- styl klasyczny oraz nowoczesny - wiele wariantów grubości, wysokości, zdobienia
- przekrój oferty dodatkowo dostępny w wersji wilgocioodpornej – modele PLUS
- możliwość wykonania listew ppoż na mdf czerwonym trudnozapalnym (wycena indywidualna)
- powierzchnie lakierowane wielowarstwowo lakierami poliuretanowymi
- materiał bazowy – twardy MDF w wersji standard lub wilgocioodporny PLUS
- dolna krawędź izolowana przeciwwilgociowo w procesie lakierowania
- podfrezowanie na kable oraz frezy poprawiające mocowanie do ściany
- długość listew białych - 2,44 mb
- produkt stale dostępny i powtarzalny w kwestii wymiaru i odcieniu bieli
- w sprzedaży lakier do korekcji połączeń

Opinie

Napisz opinię

SLIM 80 LAGRUS PLUS WILGOCIOODPORNA - CZARNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

SLIM 80 LAGRUS PLUS WILGOCIOODPORNA - CZARNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA MDF

Czarna listwa podłogowa producenta Lagrus Plus Slim 80. Model Slim 80 Lagrus to listwa przypodłogowa wykonana z wilgocioodpornego MDF. Czarne listwy podłogowe mdf idealnie wkomponują się w aranżacje nowoczesne jak i współczesne. Slim 80 Lagrus Plus nie posiada żadnych zdobień i wzorów jest prosta z subtelnym zaokrągleniem. Listwy podłogowe w kolorze Ral 9005.

Produkty powiązane