Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, CX132, AXXENT, ORAC DECOR, MAŁA, GŁADKA, NIEWIELKA, SZTUKATERIA, ĆWIERĆWAŁEK, wytrzymała Zobacz większe

Mała biała listwa przypodłogowa CX132 Axxent Orac Decor. Prosty profil cokoła pozwala na zastosowanie we wszystkich typach aranżacji wnętrza. Doskonale nadaje się do pomalowania na dowolny kolor. Kształt listwy podłogowej to ćwierćwałek, wykonana z trwałych polimerów, posłuży wiele lat.

Mały rozmiar pozwala na użycie jako listwa przypodłogowa, a nawet jako listwa przysufitowa. Mała i kompaktowa.

BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX132 AXXENT ORAC DECOR

LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX132*    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość2cm.
Długość200 cm
Głębokość2cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

20,87 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 22,94 zł brutto

10,44 zł za 1 mb.

W magazynie: 910 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Mała listwa przypodłogowa CX132 Orac Decor Axxent ( ćwierćwałek )

Profil wykończeniowy wielofunkcyjny CX132 Orac Decor Axxent w kształcie gładkiego, wypukłego ćwierćwałka w środkowej części cokolika z delikatnymi przetłoczeniami po obu stronach. Dany model sztukaterii śmiało może zostać użyty jako listwa przypodłogowa, oraz jako gzyms. Listwa przypodłogowa mała CX132 osłania szczeliny pomiędzy ścianą a podłogą i zarazem pięknie dekoruje wnętrze pomieszczenia. Sztukateria jest wytrzymała na uderzenia dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości, oraz wodoodporna co pozwala na zastosowanie jej w zawilgoconych miejscach jak łazienka. Model małej listwy podłogowej występuje także w wersji elastycznej Flex CX132F Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-09

Rewelacyjne

Perfekcyjne i szybka dostawa

  Oceń 
  2017-12-27

  Polecam

  Mega szybka wysyłka

   Oceń 
   2017-12-25

   Rewelacyjne

   Perfekt

    Oceń 
    2017-12-19

    Gorąco polecam

    Super sprawnie

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX132 AXXENT ORAC DECOR

     BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX132 AXXENT ORAC DECOR

     Mała biała listwa przypodłogowa CX132 Axxent Orac Decor. Prosty profil cokoła pozwala na zastosowanie we wszystkich typach aranżacji wnętrza. Doskonale nadaje się do pomalowania na dowolny kolor. Kształt listwy podłogowej to ćwierćwałek, wykonana z trwałych polimerów, posłuży wiele lat.

     Mały rozmiar pozwala na użycie jako listwa przypodłogowa, a nawet jako listwa przysufitowa. Mała i kompaktowa.

     Produkty powiązane