Obniżka! MAŁA, LISTWA PRZYPODŁOGOWA, CX133, AXXENT ORAC DECOR, MAŁA, NIEWIELKA, WKLĘSŁA, GŁADKA, BIAŁA, LISTWA SUFITOWA, LISTWA PODŁOGOWA Zobacz większe

Mała listwa przypodłogowa CX133 Orac Decor. Profil cokoła pozwala na zastosowanie we wszystkich typach aranżacji wnętrza.

Wykonana z wytrzymałego Duropolymeru!. Gładki i wklęsły profil idealnie pasuje jako wykończenie pomieszczenia. Ciekawy efekt można również uzyskać układając ją na ścianie jako obramowanie. Uniwersalna sztukateria może zostać użyta jako listwa podłogowa i sufitowa.

MAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX133 AXXENT ORAC DECOR

LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX133*    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość2 cm.
Długość200 cm
Głębokość2cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

22,53 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 24,76 zł brutto

11,27 zł za 1 mb.

W magazynie: 749 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Mała listwa przypodłogowa CX133 Orac Decor Axxent 

Profil wykończeniowy wielofunkcyjny CX133 Orac Decor Axxent w kształcie wklęsłym o gładkiej powierzchni bez zdobień i wzorów. Ta mała, gładka listwa podłogowa może zostać użyta także jako gzyms. Gładka listwa przypodłogowa mała CX133 Orac Decor elegancko osłoni szczeliny pomiędzy ścianą a podłogą, a także pięknie ozdobi projektowane wnętrze pomieszczenia. Sztukateria wewnętrzna jest wytrzymała na uderzenia dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości, oraz wodoodporna co pozwala na zastosowanie jej w zawilgoconych miejscach jak łazienka. CX133 Orac Decor to model małego cokolika, który także możemy pomalować farbą.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2017-12-27

Towar godny polecenia

Więcej niż zadowalające

  Oceń 
  2017-12-25

  Gorąco polecam

  Szczerze polecam

   Oceń 
   2017-12-19

   Naprawdę dobre

   Super obsługa i super towar

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    MAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX133 AXXENT ORAC DECOR

    MAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX133 AXXENT ORAC DECOR

    Mała listwa przypodłogowa CX133 Orac Decor. Profil cokoła pozwala na zastosowanie we wszystkich typach aranżacji wnętrza.

    Wykonana z wytrzymałego Duropolymeru!. Gładki i wklęsły profil idealnie pasuje jako wykończenie pomieszczenia. Ciekawy efekt można również uzyskać układając ją na ścianie jako obramowanie. Uniwersalna sztukateria może zostać użyta jako listwa podłogowa i sufitowa.

    Produkty powiązane