Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, CX132F, AXXENT ORAC DECOR, FLEX, GIĘTKA, ELASTYCZNA, MAŁA, PODŁOGOWA, BIAŁA, sztukateria Zobacz większe

Elastyczna listwa przypodłogowa CX132F Orac Decor Axxent to sztukateria dekoracyjna w kształcie ćwierćwałka, uniwersalna gdyż może posłużyć jako listwa  podłogowa lub gzyms. Mała listwa  przypodłogowa gotowa do pomalowania na kolor. Elastyczne właściwości pozwalają na dopasowanie do nierówności ścian. Cokół jest wodoodporny i wytrzymały na uderzenia dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości.

ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX132F ORAC DECOR AXXENT

LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX132F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość2cm.
Długość200 cm
Głębokość2cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

93,84 zł brutto  /szt.

-12%

Zamiast 106,64 zł brutto

46,92 zł za 1 mb.

W magazynie: 899 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Mała elastyczna listwa przypodłogowa CX132 Orac Decor Axxent ćwierćwałek 

Elastyczna mała listwa wykończeniowa wielofunkcyjna CX132F Orac Decor Axxent w wersji Flex o kształcie gładkiego, wypukłego ćwierćwałka w środkowej części sztukaterii z subtelnymi przetłoczeniami z obu stron. Model sztukaterii elastycznej śmiało może zostać użyty jako listwa przypodłogowa, oraz jako gzyms w miejscach gdzie występują wszelkiego rodzaju nierówności, oraz krzywizny występujące na ścianie. Elastyczna listwa przypodłogowa mała CX132F Flex osłania szczeliny pomiędzy ścianą a podłogą. Pięknie dekoruje wnętrze pomieszczenia dodając charakteru wew wnętrzu. Sztukateria jest bardzo giętka i wytrzymała dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości, oraz wodoodporna co pozwala na zastosowanie jej w zawilgoconych miejscach jak łazienka.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-09

Super

Super obsługa

  Oceń 
  2017-12-27

  Naprawdę dobre

  Perfekt

   Oceń 
   2017-12-26

   Gorąco polecam

   Rewelacja!

    Oceń 
    2017-12-20

    Super

    Perfekcyjne i szybka dostawa

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX132F ORAC DECOR AXXENT

     ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA CX132F ORAC DECOR AXXENT

     Elastyczna listwa przypodłogowa CX132F Orac Decor Axxent to sztukateria dekoracyjna w kształcie ćwierćwałka, uniwersalna gdyż może posłużyć jako listwa  podłogowa lub gzyms. Mała listwa  przypodłogowa gotowa do pomalowania na kolor. Elastyczne właściwości pozwalają na dopasowanie do nierówności ścian. Cokół jest wodoodporny i wytrzymały na uderzenia dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości.

     Produkty powiązane