Promocja! BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX165 AXXENT, ORAC DECOR, SZTUKATERIA, DEKORY, PODŁOGOWA, OZDOBNA, DEKORACYJNA, POLISTYRENOWA Zobacz większe

Biała listwa przypodłogowa SX165 Contour Axxent Orac Decor to mniejsza wersja popularnej listwy podłogowej SX118 Orac Decor, która w ciekawy sposób komponuje się z klasycznymi meblami. Subtelne zdobienia pozwalają na zastosowanie w pomieszczeniu w, którym listwy będą dopełnieniem większej całości. Fantastycznie wygląda we współczesnych aranżacjach

Można ją również pomalować na dowolny kolor

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX165 AXXENT ORAC DECOR

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX165*    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość6,9 cm.
Długość200 cm
Głębokość1,1 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

52,42 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 57,60 zł brutto

26,21 zł za 1 mb.

W magazynie: 825 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa SX165 Contour Orac Decor Axxent

Elegancka listwa przypodłogowa SX165 Contour producenta Orac Decor to sztukateria dekoracyjna o minimalistycznym wzornictwie. Delikatne barokowe zakrzywienia w górnej części połączą przeszłość z przyszłością dając świetne efekty w aranżowanym wnętrzu. Listwa podłogowa SX165 Contour pokryta została farbą podkładową w celu łatwego malowania. Cokół klasyczny z wnęką na zamaskowanie okablowania, a co ważne jest wodoodporny, nietoksyczny, wytrzymały na uderzenia dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości. Dany model klasycznej listwy przypodłogowej jest mniejszą wersją popularnej listwy podłogowej SX118. Cokół SX165 występuje także w wersji elastycznej Flex jako SX165F.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2017-12-27

Polecam !!!

Perfekcyjne i szybka dostawa

  Oceń 
  2017-12-19

  Towar godny polecenia

  Świetne

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX165 AXXENT ORAC DECOR

   LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX165 AXXENT ORAC DECOR

   Biała listwa przypodłogowa SX165 Contour Axxent Orac Decor to mniejsza wersja popularnej listwy podłogowej SX118 Orac Decor, która w ciekawy sposób komponuje się z klasycznymi meblami. Subtelne zdobienia pozwalają na zastosowanie w pomieszczeniu w, którym listwy będą dopełnieniem większej całości. Fantastycznie wygląda we współczesnych aranżacjach

   Można ją również pomalować na dowolny kolor

   Produkty powiązane