Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX118, LUXXUS ORAC DECOR , SZTUKATERIA, KLASYCZNA, BIAŁA, PODŁOGOWA, DEKORACYJNA, WODOODPORNA, WYSOKA Zobacz większe

Biała listwa przypodłogowa o wyraźnym profilu to SX118 Contour Orac Decor Luxxus. Cokół dobrze współgra we wnętrzach klasycznych. Ma swój odpowiednik wśród listew giętkich Flex.

Klasyczna listwa podłogowa SX118 Orac Decor jest wykonana z trwałych polimerów, oraz przygotowana do malowania na Twój ulubiony kolor. To sztukateria, która odmieni wnętrze pomieszczenia w wyjątkowe i niespotykane. 

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX118 LUXXUS ORAC DECOR

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX118*    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość13,8 cm.
Długość200 cm
Głębokość1,8 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

107,23 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 117,83 zł brutto

53,61 zł za 1 mb.

W magazynie: 924 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Klasyczna listwa przypodłogowa SX118 Contour Orac Decor Luxxus

Stylowa biała listwa przypodłogowa w klasycznym wydaniu to profil SX118 Contour producenta Orac Decor z kolekcji Luxxus. Model sztukaterii SX118 Contour jest gładki z subtelnym wybrzuszonym przetłoczeniem o wysokości 13,8 cm. Listwa podłogowa występuje także w wersji elastycznej Flex o symbolu SX118F. Ciekawym rozwiązaniem jest także model SX186 Contour Orac Decor o takim samym wzornictwie, jest to cokół regeneracyjny do szybkiej przemiany wnętrza bez konieczności zdejmowania starych zniszczonych cokołów. Listwa podłogowa SX118 posiada wnękę na zamaskowanie przewodów, jest wytrzymała, wodoodporna i gotowa do malowania na wybrany kolor farby.

Kolekcja Luxxus Orac Decor

Kolekcja Luxxus firmy Orac Decor to oczko w głowie wśród sztukaterii Orac Decor. Produkty zawierają szeroki wybór bardzo luksusowych akcesoriów dekoracyjnych i kreatywnych, oryginalnych profili. Kolekcja zawiera kompletną gamę sztukaterii, która pomoże zrealizować najróżniejsze pomysły od początku do końca. Wyjątkowa kolekcja sztukaterii Luxxus zawierająca między innymi listwy przypodłogowe, listwy ścienne, profile, panele, elementy systemów oświetlenia, oraz elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty kolekcji Luxxus są oryginalne, wyjątkowe i ponadczasowe.  

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2017-12-27

Rewelacja!

Bardzo szybka wysyłka

  Oceń 
  2017-12-25

  Super obsługa

  Ekspresowa wysyłka i super kontakt

   Oceń 
   2017-12-19

   Rewelacyjne

   Idealny wybór, doskonała jakość. Polecam

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX118 LUXXUS ORAC DECOR

    LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX118 LUXXUS ORAC DECOR

    Biała listwa przypodłogowa o wyraźnym profilu to SX118 Contour Orac Decor Luxxus. Cokół dobrze współgra we wnętrzach klasycznych. Ma swój odpowiednik wśród listew giętkich Flex.

    Klasyczna listwa podłogowa SX118 Orac Decor jest wykonana z trwałych polimerów, oraz przygotowana do malowania na Twój ulubiony kolor. To sztukateria, która odmieni wnętrze pomieszczenia w wyjątkowe i niespotykane. 

    Produkty powiązane