Obniżka! LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX179F, ORAC DECOR, LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC, LISTWA OŚWIETLENIOWA ORAC, SX179 ORAC, PRZYPODŁOGÓWKA Zobacz większe

Listwa przypodłogowa ukośna SX179F firmy Orac Decor to wersja Flex elastycznej sztukaterii dekoracyjnej. Model listwy podłogowej po odwróceniu może spełniać funkcję oświetlenia LED. Profil cokoła jest nowoczesny i może być stosowany również w kombinacji z panelami ściennymi. FLEX to idealne rozwiązanie do przestrzeni zaokrąglonych i zakrzywionych ścian i sufitów. Oryginalny design i styl.

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX179F DIAGONAL ORAC DECOR ELASTYCZNA

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX179F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość9,7cm
Długość200 cm
Głębokość2,9cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

184,68 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 202,95 zł brutto

92,34 zł za 1 mb.

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Elastyczna listwa przypodłogowa oświetleniowa SX179F Diagonal Orac Decor Axxent Orio Tonini

Giętka listwa przypodłogowa SX179F Diagonal Orac Decor to uniwersalna sztukateria w wersji giętkiej Flex. Listwa uniwersalna nowoczesna i bardzo oryginalna od znanego projektanta Orio Tonini. Dany profil nowoczesnej sztukaterii, może spełnić także funkcję oświetlenia LED. Model SX179F Orac Decor jest idealny jako listwa przypodłogowa oraz jako listwa ścienna do górnego lub dolnego oświetlenia ze zintegrowanymi diodami LED. Listwę także możemy stosować w kombinacji z panelami ściennymi. Profil cokoła wykończeniowego o wysokości 9,7 cm. całkowicie gładki bez zdobień ukośny. Elastyczna listwa podłogowa SX179F Diagonal producenta Orac Decor możemy również zakupić w wersji tradycyjnej twardej pod symbolem SX179. Listwy przypodłogowe w wersji elastycznej skierowane są do przestrzeni o zakrzywionych ścianach, zaokrąglonych czy kolumn. 

Profil uniwersalnej oświetleniowej listwy podłogowej SX179F Diagonal Orac Decor doskonale akcentuje przejście od podłogi do ściany.

Model listwy oświetleniowej osłoni szczeliny i dylatację, oraz w nowoczesny sposób ozdobi projektowane wnętrze. Oświetleniowa listwa przypodłogowa SX179F Diagonal Orac Decor jest wytrzymała i wodoodporna dzięki temu można ją zastosować także w miejscach zawilgoconych jak łazienka czy kuchnia.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-09

Super

Bardzo szybka wysyłka

  Oceń 
  2017-12-27

  Naprawdę świetne

  Panowie super doradzili

   Oceń 
   2017-12-20

   Świetne

   Mega szybka wysyłka

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX179F DIAGONAL ORAC DECOR ELASTYCZNA

    LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX179F DIAGONAL ORAC DECOR ELASTYCZNA

    Listwa przypodłogowa ukośna SX179F firmy Orac Decor to wersja Flex elastycznej sztukaterii dekoracyjnej. Model listwy podłogowej po odwróceniu może spełniać funkcję oświetlenia LED. Profil cokoła jest nowoczesny i może być stosowany również w kombinacji z panelami ściennymi. FLEX to idealne rozwiązanie do przestrzeni zaokrąglonych i zakrzywionych ścian i sufitów. Oryginalny design i styl.

    Produkty powiązane