Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE MDF, LD108 PRESTIGE DECOR, LISTWA PODŁOGOWA KLASYCZNA, LAKIEROWANA LISTWA PORDŁOGOWA, LISTWY PRESTIGE DECOR Zobacz większe

LD108 Prestige Decor - listwa podłogowa biała zdobiona wzorem w klasycznym stylu. Listwy przypodłogowe białe, fabrycznie pomalowane, wykonane z materiału MDF. Listwa podłogowa LD108 malowana jest na dwa białe kolory ( Ral 9016 lub 9003 ). Listwa podłogowa w takim stylu elegancko zdobi aranżowane wnętrze. LD108 Prestige Decor posiada miejsce na przewody. Listwa przypodłogowa 10 cm.

LD108 LISTWA PODŁOGOWA KLASYCZNA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
UwagaLakierowana satynowo
Wysokość10 cm.
Długość250cm.
Głębokość1.6cm.
MateriałMDF
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy39zł / karton

65,84 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 69,31 zł brutto

26,34 zł za 1 mb.

W magazynie: 1932 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa podłogowa biała - LD108 - Prestige Decor - MDF

Listwa przypodłogowa w eleganckim - klasycznym stylu. LD108 Prestige Decor z bogato zdobioną górną krawędzią. Model LD108 Prestige Decor dekorowany frezem i wypukleniem bardzo dobrze wkomponuje się w oryginalne aranżacje. Listwy podłogowe to nie tylko niezbędny element wykończeniowy to także wykwintna dekoracja. LD108 Prestige Decor pasuje do większości wnętrz zarówno tych w tematyce klasycznej jak i współczesnej. Listwa podłogowa biała - LD108 Prestige Decor to model, który ma wysokość 10 cm. Listwy przypodłogowe 10 cm nie posiadają zakończeń i narożników, takie czynności wykonujemy po przez odpowiednie docięcie pod kątem. Listwy podłogowe MDF to profile wykończeniowe, fabrycznie pomalowane na kolor biały z możliwością wyboru Ral-u ( 9016 lub 9003 ). Wyboru koloru listew można dokonać w naszym sklepie online.

Listwy przypodłogowe wycinane są z płyty HDF i następnie malowane wysokiej jakości farbami. Listwa podłogowa jak przedstawiana LD108 Prestige Decor posiada wymiary 250 x 1,6 x 10 cm. Listwy podłogowe od polskiego producenta Prestige Decor montowane są na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do przedstawianych listew zawsze warto dokupić zaprawkę od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z MDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD108 od Prestige Decor to listwy przypodłogowe do wnętrz w stylu klasycznym i współczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD108 LISTWA PODŁOGOWA KLASYCZNA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD108 LISTWA PODŁOGOWA KLASYCZNA - LAKIEROWANA - MDF - PRESTIGE DECOR

LD108 Prestige Decor - listwa podłogowa biała zdobiona wzorem w klasycznym stylu. Listwy przypodłogowe białe, fabrycznie pomalowane, wykonane z materiału MDF. Listwa podłogowa LD108 malowana jest na dwa białe kolory ( Ral 9016 lub 9003 ). Listwa podłogowa w takim stylu elegancko zdobi aranżowane wnętrze. LD108 Prestige Decor posiada miejsce na przewody. Listwa przypodłogowa 10 cm.

Produkty powiązane