Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWA REGENERACYJNA, LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX171-RAL9003, SX171 ORAC DECOR, LISTWA MASKUJĄCA PODŁOGOWA Zobacz większe

Listwa maskująca podłogowa - SX171 Ral9003 Square Orac Decor to profil do szybkiej i czystej metamorfozy pomieszczenia. Listwa podłogowa pozwala szybko ukryć stary cokół bez demontażu. Listwy podłogowe wilgocioodporne, pomalowane fabrycznie. Listwa przypodłogowa regeneracyjna stworzona do zakrycia starej lub ciężkiej do demontażu listwy. Zwycięzca nagrody Smart Design Award na Intirio 2016.

SX171-RAL9003 ORAC DECOR - LISTWA MASKUJĄCA PODŁOGOWA

LISTWA PODŁOGOWA SX171-Ral9003    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość10 cm
Długość200 cm
Głębokość2,2 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały Ral 9003
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

73,53 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 80,80 zł brutto

36,76 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa maskująca podłogowa - SX171-Ral9003 Square Orac Decor

Estetyczna i zarazem renowacyjna listwa przypodłogowa o symbolu SX171 Square Orac Decor zaprojektowana specjalnie z myślą do projektów renowacyjnych. Listwa przypodłogowa nie posiada zdobień jest gładka o kącie prostym. Listwa podłogowa wykończona fabrycznie w kolorze RAL9003 biały. Malowanie SX171-Ral9003 Orac Decor nie jest konieczne po montażu. Listwa przypodłogowa jest częścią rodziny SQUARE.

Listwa przypodłogowa regeneracyjna o symbolu SX171 Orac Decor to doskonałe rozwiązanie do szybkiej metamorfozy wnętrza. Listwy podłogowe są odporne na wilgoć i na uszkodzenia mechaniczne. SX171 Orac Decor została zaprojektowana jako listwa osłaniająca zamontowany cokół o maksymalnych wymiarach 1,4 x 8,8 cm. Bez problemu ukryje zniszczoną lub trudną do usunięcia listwę, a także pozwoli na zamaskowanie nieestetycznych kabli i przewodów.

Co więcej listwa podłogowa SX171 Orac Decor zdobyła nagrodę Smart Design Award na Intirio 2016, co świadczy o jej innowacyjnym i funkcjonalnym charakterze. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie praktyczność i styl. Listwy podłogowe o takim kształcie pasują zarówno do aranżacji wnętrz klasycznych, nowoczesnych jak i współczesnych.

Listwy przypodłogowe malowane - Ral 9003 - Orac Decor

Listwy przypodłogowe producenta Orac Decor to ciekawa propozycja pomalowanych już białą farbą ( Ral 9003 ) elementów wykończeniowych. Jest to oferta kierowana dla osób chcących otrzymać gotowe do montażu listwy przypodłogowe malowane. Producent Orac Decor wychodzi na przeciw wszystkim klientom chcącym zachować czystość w remontowanym wnętrzu, oraz czas który dziś jest na wagę złota. Malowane listwy przypodłogowe pomalowane zostały wysokiej jakości farbą odporną na zmywanie.

Malowane listwy przypodłogowe i obramowanie drzwi - Orac Decor

DX157-2300 Ral 9003

SX118 Ral 9003

SX157 Ral 9003

SX163 Ral 9003

SX173 Ral 9003

SX183 Ral 9003

SX184 Ral 9003

SX171 Ral 9003

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Listwy przypodłogowe Orac Decor

Listwy przypodłogowe producenta Orac Decor wykonane są z Durpolimeru - mieszaniny polimerów wysokiej gęstości odpornej na uderzenia i zamoczenia ( odporne na wilgoć ), w całości nadające się do recyclingu. Wszelkiego rodzaju przewody i kable można ukryć pod listwami, a wersje elastyczne ( Flex ) pozwolą na eleganckie wykończenie zakrzywionych powierzchni ścian. Listwy podłogowe są łatwe do malowania farbami, gdyż zostały wstępnie zagruntowane.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

SX171-RAL9003 ORAC DECOR - LISTWA MASKUJĄCA PODŁOGOWA

SX171-RAL9003 ORAC DECOR - LISTWA MASKUJĄCA PODŁOGOWA

Listwa maskująca podłogowa - SX171 Ral9003 Square Orac Decor to profil do szybkiej i czystej metamorfozy pomieszczenia. Listwa podłogowa pozwala szybko ukryć stary cokół bez demontażu. Listwy podłogowe wilgocioodporne, pomalowane fabrycznie. Listwa przypodłogowa regeneracyjna stworzona do zakrycia starej lub ciężkiej do demontażu listwy. Zwycięzca nagrody Smart Design Award na Intirio 2016.

Produkty powiązane