Promocja! SX182F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, FLEX LISTWY PRZYPODŁOGOWE, ELASTYCZNE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, LISTWY CASCADE AX Zobacz większe

Listwa przypodłogowa elastyczna SX182F Orac Decor Cascade Flex z kolekcji Axxent to wielofunkcyjny giętki profil bez zdobień całkowicie gładki. Listwy przypodłogowe elastyczne SX182F można stosować jako listwy ścienne i listwy sufitowe. Flex to elastyczne listwy przypodłogowe, które pomogą zdobią wnętrza w których występują nierówne i krzywe ściany, oraz kolumny.

SX182F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA FLEX CASCADE AXXENT

LISTWA PRZYPODŁOGOWA SX182F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

150,71 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 165,62 zł brutto

71,09 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa elastyczna SX182F Orac Decor - Flex - Cascade - Axxent

Elastyczne listwy przypodłogowe o oznaczeniu SX182F Orac Decor Cascade z kolekcji Axxent to profil o wielu możliwościach zastosowań. Listwa podłogowa elastyczna nie posiada zdobień i przetłoczeń z delikatnym zaokrągleniem w górnej krawędzi. SX182F Orac Decor to listwa przypodłogowa elastyczna o wymiarach 200 x 1,3 x 5 cm. Taki profil możemy montować jako listwy ścienne czy listwy sufitowe. Modele Flex malujemy zawsze po montażu. SX182F Orac Decor to najmniejszy profil z kolekcji Cascade o gładkiej powierzchni z delikatnym zaokrągleniem. Jak jest potrzeba można wybrać większe listwy przypodłogowe elastyczne o symbolach SX183F Orac Decor i SX184F Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany, oraz wszelkiego rodzaju kolumny czy półkolumny. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także Listwy przypodłogowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo elastyczna listwa ( sztukateria ), której praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy przypodłogowe elastyczne malujemy zawsze po ich wcześniejszym montażu i gruntowaniu. Listwy przypodłogowe elastyczne malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Elastyczne listwy przypodłogowe Flex montujemy na klej montażowy DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia wykonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

SX182F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA FLEX CASCADE AXXENT

SX182F ORAC DECOR ELASTYCZNA LISTWA PRZYPODŁOGOWA FLEX CASCADE AXXENT

Listwa przypodłogowa elastyczna SX182F Orac Decor Cascade Flex z kolekcji Axxent to wielofunkcyjny giętki profil bez zdobień całkowicie gładki. Listwy przypodłogowe elastyczne SX182F można stosować jako listwy ścienne i listwy sufitowe. Flex to elastyczne listwy przypodłogowe, które pomogą zdobią wnętrza w których występują nierówne i krzywe ściany, oraz kolumny.

Produkty powiązane