Promocja! LISTWY PRZYSUFITOWE, PX198 ORAC DECOR, LISTWA PRZYSUFITOWA ORAC, NOWOCZESNE LISTWY PRZYSUFITOWE, GZYMSY, LISTWY SUFITOWE Zobacz większe

PX198 Orac Decor to gzymsy o nowoczesnym kształcie. Listwy przysufitowe jak PX198 Orac Decor są schodkowe z prostymi krawędziami. Listwy przysufitowe jak PX198 Orac Decor to uniwersalne modele dekoracji, które również można użyć jako listwy ścienne czy listwy przypodłogowe. Gzymsy PX198 Orac Decor z prostymi krawędziami i z miejscem na schowanie okablowania.

PX198 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

ORAC PX198    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaORIO TONINI
Wysokość8,3 cm
Długość200 cm
Głębokość2 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

92,75 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 101,92 zł brutto

46,37 zł za 1 mb.

W magazynie: 1978 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

PX198 Orac Decor - Listwa do sufitu - Orio Tonini

Listwy sufitowe PX198 Orac Decor to nowoczesna sztukateria XXI wieku. PX198 Orac Decor to ciekawa sztukateria wewnętrzna o wielu możliwościach zastosowań. Gzymsy PX198 Orac Decor o gładkiej powierzchni z wnęką na zagospodarowanie przewodów w kształcie schodkowym i z prostymi krawędziami. PX198 Orac Decor jest uniwersalna i możemy ją montować w różnych wariantach które możemy zobaczyć na prezentowanych grafikach. Listwy sufitowe o symbolu PX198 Orac Decor mogą zostać zastosowane jako listwa przypodłogowa, listwa sufitowa czy listwa ścienna. Orac Decor PX198 występuje także w wersji giętkiej jako listwa elastyczna ( Flex ) PX198F Orac Decor. Nowoczesne listwy przysufitowe - PX198 Orac Decor są łatwe w montażu, możemy je docinać ręczną bądź elektryczną piłą. PX198 Orac Decor wykonana jest z odpornych na uszkodzenia materiałów ( Duropolymer ), oraz odpornych na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Montaż listew przysufitowych PX198 wykonujemy za pomocą dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Dostawa

Produkty są wysyłane do klienta bezpośrednio z magazynu producenta lub dystrybutora. Zapakowane są w oryginalne opakowania oraz zabezpieczenia.

O wysłaniu towaru informuje maila z numerem listu przewozowego, dzięki któremu można śledzić jej przebieg.

Ważną czynnością jest sprawdzenie stanu oraz kompletności paczki. Należy to zrobić niezwłocznie po odebraniu przesyłki, w przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru, istotne jest natychmiastowe sporządzenie protokołu szkody ( na stronie firmy kurierskiej). Jest on niezbędny w celu sprawnego przeprowadzenia reklamacji.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. W odróżnieniu od gipsowych produktów, polimerowe charakteryzują się wysoką trwałością, jakością oraz powtarzalnością wzoru. Ważną cecha listew polimerowych jest również łatwość czyszczenia.

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

PX198 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

PX198 ORAC DECOR LISTWA PRZYSUFITOWA

PX198 Orac Decor to gzymsy o nowoczesnym kształcie. Listwy przysufitowe jak PX198 Orac Decor są schodkowe z prostymi krawędziami. Listwy przysufitowe jak PX198 Orac Decor to uniwersalne modele dekoracji, które również można użyć jako listwy ścienne czy listwy przypodłogowe. Gzymsy PX198 Orac Decor z prostymi krawędziami i z miejscem na schowanie okablowania.

Produkty powiązane