Promocja! LISTWY SUFITOWE, PX198 ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA ORAC DECOR, LISTWY SUFITOWE ORAC DECOR, LISTWA SUFITOWA, orac decor Zobacz większe

PX198 Orac Decor - listwa sufitowa. Model PX198 Orac Decor to profil o schodkowym kształcie i prostych krawędziach. PX198 Orac to uniwersalny model, który może posłużyć jako gzyms, listwy przypodłogowe, listwy ścienne. Listwy sufitowe PX198 mają następujące wymiary 200 cm długości 8,3 cm wysokości i 2 cm grubości. PX198 Orac Decor to profil o gładkiej powierzchni.

PX198 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

ORAC PX198    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość8,3 cm
Długość200 cm
Szerokość2 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

92,75 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 101,92 zł brutto

46,37 zł za 1 mb.

W magazynie: 982 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

PX198 Orac Decor - Listwy sufitowe

Gzyms sufitowy PX198 Orac Decor to wielozadaniowy profil zaprojektowany przez Orio Toniniego. Listwa sufitowa PX198 Orac Decor to nowoczesna sztukateria wewnętrzna średnich rozmiarów o szerokim spectrum zastosowań. Listwy sufitowe o symbolu PX198 Orac Decor są bardzo uniwersalne i mogą zostać użyte jako listwa przypodłogowa, listwa ścienna czy też jako dekoracyjna listwa przysufitowa. PX198 to profil bez wzorów o pięknym schodkowym kształcie i prostych krawędziach. Gzymsy sufitowe od producenta Orac Decor zostały wykonane z bardzo wytrzymałego materiału o nazwie duropolymer, dzięki czemu są twarde a zarazem gładkie w dotyku. PX198 Orac Decor ma następujące wymiary 200 cm długości, 8,3 cm wysokości i 2 cm grubości. Listwy sufitowe polimerowe są odporne na wodę, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Kształt, który posiadają listwy sufitowe sprawdzi przy zamaskowania przewodów oraz kabli. Dodatkowym atutem gzymsu sufitowego PX198 Orac Decor jest możliwość pomalowania na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Listwy sufitowe montujemy przy pomocy dedykowanego kleju montażowego DecoFiX Pro FDP500. Połączenia listew dokonujemy za pomocą kleju do łączeń DecoFix Extra FX200. Nowoczesne listwy sufitowe bez problemu możemy docinać do wymaganego wymiaru za pomocą piły ręcznej, bądź elektrycznej piły z regulacją prędkości.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

PX198 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

PX198 ORAC DECOR LISTWA SUFITOWA

PX198 Orac Decor - listwa sufitowa. Model PX198 Orac Decor to profil o schodkowym kształcie i prostych krawędziach. PX198 Orac to uniwersalny model, który może posłużyć jako gzyms, listwy przypodłogowe, listwy ścienne. Listwy sufitowe PX198 mają następujące wymiary 200 cm długości 8,3 cm wysokości i 2 cm grubości. PX198 Orac Decor to profil o gładkiej powierzchni.

Produkty powiązane