Promocja! LISTWA ŚCIENNA, PX198 ORAC DECOR, LISTWA ŚCIENNA ORAC DECOR, LISTWY ŚCIENNE, LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA, ORAC DECOR Zobacz większe

PX198 Orac Decor listwa ścienna o oryginalnym wyglądzie. PX198 Orac to listwy ścienne odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Listwa dekoracyjna ścienna PX198 jest uniwersalna i możemy ją montować jako listwy sufitowe, listwy przypodłogowe czy listwy przysufitowe. Profil PX198 Orac Decor o prostych krawędziach, schodkowa, gładka z miejscem na schowanie okablowania.

PX198 ORAC DECOR LISTWA ŚCIENNA

ORAC PX198    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość8,3 cm
Długość200 cm
Głębokość2 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

92,75 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 101,92 zł brutto

46,37 zł za 1 mb.

W magazynie: 996 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

PX198 Orac Decor - Listwa ścienna - Projekt Orio Tonini

Listwa dekoracyjna ścienna PX198 Orac Decor to nowoczesna sztukateria wewnętrzna. Listwy ścienne o symbolu PX198 Orac to dekoracje o szerokim spektrum możliwości w atrakcyjnej cenie. Listwy ścienne ozdobne nie posiadają ornamentów są gładkie w dotyku z wnęką na zagospodarowanie przewodów. Kształt schodkowy, o prostych krawędziach zaprojektowany przez Orio Toniniego. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowania tego wielozadaniowego profilu. Listwa ścienna pod symbolem PX198 Orac Decor może zostać użyta jako listwa przypodłogowa, listwa przysufitowa czy listwa sufitowa. Orac Decor PX198 występuje także w wersji giętkiej jako listwa elastyczna ( Flex ) PX198F Orac Decor. Dekoracje jak listwy ścienne PX198 Orac Decor pięknie zdobią monotonną niezagospodarowaną ścianę, a przy tym są łatwe w montażu. Sztukaterię wewnętrzną możemy docinać ręczną bądź elektryczną piłą. PX198 Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych materiałów (Duropolymer) przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza.

Listwy ścienne - PX198 Orac Decor montujemy przy pomocy dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

PX198 ORAC DECOR LISTWA ŚCIENNA

PX198 ORAC DECOR LISTWA ŚCIENNA

PX198 Orac Decor listwa ścienna o oryginalnym wyglądzie. PX198 Orac to listwy ścienne odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Listwa dekoracyjna ścienna PX198 jest uniwersalna i możemy ją montować jako listwy sufitowe, listwy przypodłogowe czy listwy przysufitowe. Profil PX198 Orac Decor o prostych krawędziach, schodkowa, gładka z miejscem na schowanie okablowania.

Produkty powiązane