Promocja! ELASTYCZNE LISTWY PODŁOGOWE, PX198F ORAC DECOR, UNIWERSALNA LISTWA ELASTYCZNA, LISTWA FLEX, LISTWY ELASTYCZNE FLEX, FLEX ORAC DE Zobacz większe

PX198F Orac Decor giętka listwa ścienna ( Flex ). PX198F Orac to listwa ścienna w nowoczesnym stylu. Giętka listwa stosowana na łuki i zaokrąglenia. Listwy dekoracyjne ścienne PX198F to uniwersalne profile, które możemy montować jako listwy sufitowe, listwy przypodłogowe, listwy oświetleniowe. Listwa ścienna PX198F Orac Decor ma prosty kształt i jest gładka.

PX198F LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA ORAC DECOR

ORAC PX198F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość8,3 cm
Długość200 cm
Szerokość2 cm
WodoodpornaTAK
Uwaga 2 Promień gięcia R min 30 cm R min 130 cm
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

243,30 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 267,37 zł brutto

121,65 zł za 1 mb.

W magazynie: 1978 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Elastyczna listwa ścienna PX198F Orac Decor Flex

Listwa ścienna PX198F Orac Decor o nowoczesnym wyglądzie, to dekoracja o dużym wachlarzu możliwości, dzięki zastosowaniu elastycznego materiału. Ta listwa ścienna w wersji elastycznej flex ma gładka strukturę i idealnie nadaje się na łuki i zaokrąglenia. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć możliwości zastosowania tego uniwersalnego profilu - U. Listwa ścienna flex ukrywająca się pod oznaczeniem PX198F Orac Decor może zostać użyta jako listwa przypodłogowa, listwa przysufitowa, listwa sufitowa, a najważniejszym jej zadaniem jest montaż na łukach, zaokrągleniach czy kolumnach. Listwy ścienne Orac Decor PX198F występują także w wersji twardej i noszą symbol PX198 Orac Decor. Te modele mają takie same wymiary, więc bez problemu można je łączyć ze sobą. Listwy ścienne PX298F Orac Decor są łatwe w montażu. PX198F Orac Decor wykonana jest z wytrzymałych i zarazem elastycznych materiałów przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć. Można ją bez problemu malować farbą na dowolny kolor, pasujący do wnętrza lecz wyłącznie po montażu. Jest to warunek konieczny, z uwagi na fakt, że wcześniejsze pomalowanie i wygięcie listwy spowoduje spękanie i odprysk farby. Dekoracyjne listwy ścienne PX198F Orac Decor montowane są za pomocą dedykowanego kleju montażowego FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń FX200. Listwa ścienna ma wymiary 200 x 8,3 x 2 cm. 

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor, które mają literkę "F" w symbolu. To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z giętkiego materiału produkty, które posłużą i elegancko wykończą ściany z łukami. Projektanci wnętrz stosują również elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), której w praktyce nie da się połamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy za pomocą kleju montażowego DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, natomiast listwy ze sobą łączymy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor. 

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Opinie

Napisz opinię

PX198F LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA ORAC DECOR

PX198F LISTWA PRZYPODŁOGOWA ELASTYCZNA ORAC DECOR

PX198F Orac Decor giętka listwa ścienna ( Flex ). PX198F Orac to listwa ścienna w nowoczesnym stylu. Giętka listwa stosowana na łuki i zaokrąglenia. Listwy dekoracyjne ścienne PX198F to uniwersalne profile, które możemy montować jako listwy sufitowe, listwy przypodłogowe, listwy oświetleniowe. Listwa ścienna PX198F Orac Decor ma prosty kształt i jest gładka.

Produkty powiązane