Promocja! PROFIL ŚCIENNY DX121-2300, DX121, LUXXUS ORAC DECOR, SZTUKATERIA DEKORACYJNA, LISTWY ŚCIENNE, listwy dekoracyjne ścienne, listwa Zobacz większe

Listwa dekoracyjna ścienna DX121-2300 Orac Decor pięknie zdobiona. DX121 Orac Decor można zastosować także jako listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych. Profile DX121-2300 Orac Decor wykonane są z wytrzymałych polimerów. Listwa ścienna o oznaczeniu DX121-2300 Orac Decor jest w stylu klasycznym, posiada subtelne zdobienie. Listwa ścienna z obu stron posiada wypustki, środek gładki.

DX121-2300 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - LUXXUS

ORAC ŚCIENNY DX121-2300    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość9,4 cm.
Długość230 cm.
Głębokość2,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

107,65 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 118,30 zł brutto

43,41 zł za 1 mb.

W magazynie: 998 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa dekoracyjna ścienna DX121-2300 Orac Decor

Pięknie zdobiona listwa dekoracyjna ścienna o symbolu DX121-2300 Orac Decor. Takie listwy ścienne fantastycznie odmieniają niezagospodarowaną i monotonną ścianę. Listwa ścienna o oznaczeniu DX121-2300 Orac Decor jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, którą możemy malować farbami na wybrany kolor. Listwa dekoracyjna ścienna od producenta Orac Decor to najwyższej jakości elementy sztukaterii wewnętrznej dopracowane w każdym detalu i szczególe. Listwy ścienne montujemy za pomocą klei montażowych, natomiast łączeń dokonujemy klejami do łączeń dedykowanych przez producenta.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duzy nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Opinie

Oceń 
2018-02-23

Dobre

Idealny wybór, doskonała jakość. Polecam

  Oceń 
  2018-01-16

  Dobre

  Polecam, Polecam, Polecam

   Oceń 
   2018-01-15

   Towar godny polecenia

   Bardzo szybka wysyłka

    Oceń 
    2018-01-08

    Gorąco polecam

    Szczerze polecam

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     DX121-2300 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - LUXXUS

     DX121-2300 ORAC DECOR LISTWA DEKORACYJNA ŚCIENNA - LUXXUS

     Listwa dekoracyjna ścienna DX121-2300 Orac Decor pięknie zdobiona. DX121 Orac Decor można zastosować także jako listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych. Profile DX121-2300 Orac Decor wykonane są z wytrzymałych polimerów. Listwa ścienna o oznaczeniu DX121-2300 Orac Decor jest w stylu klasycznym, posiada subtelne zdobienie. Listwa ścienna z obu stron posiada wypustki, środek gładki.

     Produkty powiązane