Obniżka! DX119-2300 ORAC DECOR OBUDOWA DRZWI, LISTWY DO DRZWI, OBUDOWA DRZWI, LISTWY ORAC, DEKORPLANET Zobacz większe

Obudowa drzwi o symbolu DX119-2300 Orac Decor. Tego typu listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych możemy stosować jako listwy dekoracyjne ścienne. Profil DX119-2300 Orac Decor to listwy do drzwi w stylu klasycznym wykonane z odpornego na uszkodzenia Duropolymeru. DX119-2300 Orac Decor posiada przetłoczenia i frezowania, które pięknie ozdobią drzwi i aranżowane wnętrze pomieszczenia.

DX119-2300 ORAC DECOR OBUDOWA DRZWI - LISTWY DO DRZWI LUXXUS

ORAC OBUDOWA DX119-2300    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość9,2 cm.
Długość230 cm.
Głębokość2,2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

104,43 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 114,76 zł brutto

42,11 zł za 1 mb.

W magazynie: 990 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych DX119-2300 Orac Decor

DX119-2300 Orac Decor to klasyczna, bogato zdobiona obudowa drzwi o pięknie wyprofilowanym kształcie. Listwy do drzwi o symbolu DX119-2300 to profile dekoracyjne, sztukaterii wewnętrznej z delikatnymi przetłoczeniami po obu stronach. Listwy maskujące do drzwi wykonane zostały z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne polimerów o długości 230 cm. Takiego rodzaju listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych można zastosować także jako listwy dekoracyjne ścienne. Wyjątkowa obudowa drzwi DX119-2300 Orac Decor odmieni wnętrze i udekoruje monotonną " gołą " ścianę, a drzwi staną się stylowe, oryginalne i z charakterem. DX119 Orac Decor daje sporo możliwości dekoracyjnych, wnosząc do aranżowanego pomieszczenia aurę luksusu i prestiżu. DX119-2300 Orac Decor montuje się szybko i łatwo, a ich wytrzymałość na uszkodzenia i wodoodporność to kolejne pozytywne cechy tego wyjątkowego produktu. Listwy maskujące do drzwi wewnętrznych o symbolu DX119 Orac Decor montujemy za pomocą specjalnych klei i tak samo je łączymy ze sobą stosując specjalistyczne kleje.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duzy nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Dobre

Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  DX119-2300 ORAC DECOR OBUDOWA DRZWI - LISTWY DO DRZWI LUXXUS

  DX119-2300 ORAC DECOR OBUDOWA DRZWI - LISTWY DO DRZWI LUXXUS

  Obudowa drzwi o symbolu DX119-2300 Orac Decor. Tego typu listwy ozdobne do drzwi wewnętrznych możemy stosować jako listwy dekoracyjne ścienne. Profil DX119-2300 Orac Decor to listwy do drzwi w stylu klasycznym wykonane z odpornego na uszkodzenia Duropolymeru. DX119-2300 Orac Decor posiada przetłoczenia i frezowania, które pięknie ozdobią drzwi i aranżowane wnętrze pomieszczenia.

  Produkty powiązane