Promocja! W105, PANEL ŚCIENNY 3D, ROMB, ORAC DECOR, LUXXUS, ROMBUS, DEKORACJE, DEKORACJA, ŚCIENNA, GŁADKA, GEOMETRYCZNE FIGURY, NOWOCZESNY Zobacz większe

Panel ścienny 3D ROMB W105 Orac Decor Luxxus w kształcie rombu. Geometryczny wzór rombu " W105 Rombus " jest najnowszym modelem z kolekcji ściennych paneli 3D firmy Orac. Panele ścienne 3D W105 to nowoczesne dekoracje gładkie bez zdobień. Model W105 możemy łączyć z Trapezem W101 " Trapezium ", oraz z Rombem W100 " Rombus ". Wykonany z wytrzymałych polimerów Purotouch. 

W105 PANEL ŚCIENNY 3D ROMB ORAC DECOR LUXXUS ( ROMBUS )

PANEL W105 ORAC    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaLuxxus
Wysokość34,6cm
Długość30cm
Głębokość3cm
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 35 zł

91,98 zł brutto  /szt.

-7%

Zamiast 98,90 zł brutto

W magazynie: 956 Przedmioty

Więcej informacji

Panele ścienne dekoracyjne 3D Orac Decor

Panele ścienne 3D Orac Decor to wyjątkowe dekoracje montowane na ścianie i suficie. Przedstawiają figury geometryczne o różnych kształtach i wielkościach. To jeden z wielu kreatywnych i niekończących się składników w ozdabianiu domu, mieszkania, biura, restauracji czy hotelu. Głównym zadaniem paneli ściennych 3D jest tworzenie ciekawych wzorów i oryginalnych akcentów. Ścienne panele 3D tworzone są dla osób kochających modernistyczne i wyjątkowe rozwiązania. Panele dekoracyjne 3D pozwalają ożywić ścianę i przekształcają coś zwykłego w śmiałe i wyjątkowe projekty. Pozwól komponować i łączyć swoje projekty w unikalną i oryginalną przestrzeń dopasowując ją do własnej osobowości i stylu. Panele ścienne 3D to nowoczesny design dla osób szukających doznań w aranżacji pomieszczeń. Panele ścienne 3D Orac Decor wykonane zostały z wysokiej jakości Polimerów, odpornych na uszkodzenia i wodoodpornych. Montowane są na klej montażowy FDP500 DecoFix Pro, natomiast łączenia wykonujemy klejem do łączeń FX200 DecoFix Extra.

Kolekcja Luxxus Orac Decor

Kolekcja Luxxus firmy Orac Decor to oczko w głowie wśród sztukaterii Orac Decor. Produkty zawierają szeroki wybór bardzo luksusowych akcesoriów dekoracyjnych i kreatywnych, oryginalnych profili. Kolekcja zawiera kompletną gamę sztukaterii, która pomoże zrealizować najróżniejsze pomysły od początku do końca. Wyjątkowa kolekcja sztukaterii Luxxus zawierająca między innymi listwy przypodłogowe, listwy ścienne, profile, panele, elementy systemów oświetlenia, oraz elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty kolekcji Luxxus są oryginalne, wyjątkowe i ponadczasowe.  

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość instalacji.

W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń listew. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2019-07-30

Zachwycające

wysoka jakość za przyzwoitą cenę

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  W105 PANEL ŚCIENNY 3D ROMB ORAC DECOR LUXXUS ( ROMBUS )

  W105 PANEL ŚCIENNY 3D ROMB ORAC DECOR LUXXUS ( ROMBUS )

  Panel ścienny 3D ROMB W105 Orac Decor Luxxus w kształcie rombu. Geometryczny wzór rombu " W105 Rombus " jest najnowszym modelem z kolekcji ściennych paneli 3D firmy Orac. Panele ścienne 3D W105 to nowoczesne dekoracje gładkie bez zdobień. Model W105 możemy łączyć z Trapezem W101 " Trapezium ", oraz z Rombem W100 " Rombus ". Wykonany z wytrzymałych polimerów Purotouch. 

  Produkty powiązane