Promocja! KASETON ŚCIENNY, W122 ORAC DECOR, PANEL ŚCIENNY, 3D PANEL, DEKORACYJNE PANELE ŚCIENNE, KASETONY SUFITOWE, POLIURETANOWE PANELE, Zobacz większe

Kasetony 3D W122 Orac Decor. Takie kasetony ścienne to dekoracja gotowa do montażu na ścianę, sufit lub drzwi. Panele ścienne o symbolu W122 Orac Decor przedstawiają figury geometryczne. Kształt kwadratu o wymiarach 33,3 x 33,3 cm. z wytłoczonym kołem w środku. 3D panele odmienią każdą ścianę. Kasetony W122 można łączyć z kasetonami W120, W121 czy W123 w połączeniu dające fajne efekty na ścianie.

W122 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - 3D PANEL - AUTOIRE

W122 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Wysokość33,3 cm.
Długość33,3 cm.
Głębokość2,6 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

155,27 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 170,63 zł brutto

W magazynie: 999 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Kasetony ścienne 3D - Panele ścienne W122 Orac Decor - Autoire

Kasetony ścienne producenta Orac Decor W122 to precyzyjnie wykonane elementy sztukaterii dekoracyjnej. Panel ścienny W122 Orac Decor to kształt kwadratu o wymiarach 33,3 x 33,3 cm. i głębokości 2,6 cm. w środku wypełniony dodatkowym okręgiem. Kasetony 3D pod nazwą W122 Orac wykonane zostały z materiału " Purotouch " o dużej twardości i gęstości. Panel ścienny jest wodoodporny, łatwy w montażu, a co ważne z możliwością malowania farbami na dowolny kolor. W122 Orac Decor to wspaniałe dekoracje, które zmienią każdą " gołą ", monotonną i niezagospodarowaną ścianę, czy sufit. Panele ścienne takie jak model W122 Orac Decor to odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgocioodporne, oraz szybkie i łatwe w montażu dekoracje. Kasetony ścienne 3D o symbolu W122 Orac Decor to piękne elementy dekoracyjne zmieniające wnętrza w oryginalne, nadające im przy tym charakteru. Takie panele ścienne można układać na całych ścianach lub dzieląc ją na pół. Kasetony 3D to dekoracje, które możemy zastosować praktycznie w każdym aranżowanym wnętrzu : mieszkaniu jak i w restauracji, hotelu, pensjonacie czy w obiektach użyteczności publicznej. Panele ścienne W122 Orac Decor - Autoire to dekoracje których nie zawstydzi się żaden właściciel ceniący klasyczny wystrój.

Panele ścienne o symbolu W122 Orac Decor bardzo ładnie komponują się z panelami ściennymi - W120 Orac decor,  W121 Orac Decor, oraz W123 Orac Decor

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Naprawdę świetne

Szczerze polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  W122 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - 3D PANEL - AUTOIRE

  W122 ORAC DECOR PANEL ŚCIENNY - 3D PANEL - AUTOIRE

  Kasetony 3D W122 Orac Decor. Takie kasetony ścienne to dekoracja gotowa do montażu na ścianę, sufit lub drzwi. Panele ścienne o symbolu W122 Orac Decor przedstawiają figury geometryczne. Kształt kwadratu o wymiarach 33,3 x 33,3 cm. z wytłoczonym kołem w środku. 3D panele odmienią każdą ścianę. Kasetony W122 można łączyć z kasetonami W120, W121 czy W123 w połączeniu dające fajne efekty na ścianie.

  Produkty powiązane