Promocja! SX187 ORAC DECOR, LISTWA PODŁOGOWA, WYSOKIE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, LISTWY PRZYPODŁOGOWE ORAC DECOR, POLISTYRENOWE LISTWY PRZYPODŁ Zobacz większe

Nowoczesna listwa przypodłogowa SX187 Orac Decor - High Line. Listwa podłogowa o symbolu SX187 Orac Decor idealnie pasuje do nowoczesnych i współczesnych wnętrz. Wysokość SX187 Orac to 7,5 cm., listwa podłogowa jest gładka o schodkowym kształcie. Pięknie komponuje się w połączeniu z listwami przysufitowymi C391, C392, C393 Orac Decor. Profil SX187 Orac Decor wykonany jest z wytrzymałych polimerów.

SX187 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA - HIGH LINE

Orac SX187    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość7,5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

69,56 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 76,44 zł brutto

34,78 zł za 1 mb.

W magazynie: 994 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa SX187 Orac Decor - High Line

Listwa przypodłogowa SX187 Orac Decor - High Line to ciekawa propozycja na ozdobienie aranżowanego wnętrza. Model SX187 Orac Decor bardzo ładnie zaakcentuje połączenie ściany z podłogą. Minimalistyczne - proste wzornictwo wzmocnione o ostre krawędzie i idealne proporcje - to dwa fundamentalne elementy modernizmu. Listwa podłogowa o oznaczeniu SX187 Orac Decor posiada wymiary długość 200 cm. wysokości 7,5 cm. głębokość 1,2 cm. Kształt schodkowy z poszerzeniem w dolnej części i z miejscem na schowanie okablowania. Listwy przypodłogowe SX187 producenta Orac Decor dostępne są również w wersji giętkiej Flex jako elastyczne listwy przypodłogowe SX187F, skierowane do przestrzeni o zakrzywionych lub zaokrąglonych ścianach, a także kolumn.

SX187 Orac Decor to profil listwy podłogowej, który doskonale akcentuje przejście od podłogi do ściany.

Model SX187 Orac Decor to odporna na uszkodzenia i wodę listwa podłogowa, która estetycznie osłoni szczeliny i dylatację, a przy tym w nowoczesny sposób ozdobi projektowane wnętrze. Listwa przypodłogowa SX187 jest wytrzymała i odporna na wilgoć, więc możemy zastosować ją także w miejscach zawilgoconych jak łazienka czy kuchnia. Listwy podłogowe możemy malować farbami na dowolne wybrane koloru pasujące do pomieszczenia.

Montaż SX187 Orac Decor odbywa się za pomocą specjalistycznego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a spoinowanie klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza, ale wyłącznie po ich uprzednim zamontowaniu. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Polecam

Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX187 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA - HIGH LINE

  SX187 ORAC DECOR LISTWA PODŁOGOWA - HIGH LINE

  Nowoczesna listwa przypodłogowa SX187 Orac Decor - High Line. Listwa podłogowa o symbolu SX187 Orac Decor idealnie pasuje do nowoczesnych i współczesnych wnętrz. Wysokość SX187 Orac to 7,5 cm., listwa podłogowa jest gładka o schodkowym kształcie. Pięknie komponuje się w połączeniu z listwami przysufitowymi C391, C392, C393 Orac Decor. Profil SX187 Orac Decor wykonany jest z wytrzymałych polimerów.

  Produkty powiązane