Promocja! PROFIL, WIELOFUNKCYJNY, DX157F, ORAC DECOR, ELASTYCZNE, LISTWY, LISTWY PRZYPODŁOGOWE, GŁADKIE, GŁADKA, SZTUKATERIA, FLEX Zobacz większe

Nowoczesna gładka listwa przypodłogowa DX157F Orac Decor Axxent w wersji Flex. Prosty-gładki cokół o wielu możliwościach zastosowań w wersji elastycznej. Świetna giętka listwa podłogowa DX157F o wysokości 6,6 cm która nadaje się do przeróżnych aranżacji i projektów architektonicznych o różnych stylach. Elastyczne listwy FLEX montujemy na nierównościach ściennych. 

DX157F ELASTYCZNA GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR AXXENT FLEX

PROFIL ORAC DX157F    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość6,6 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Termin realizacji2-3 tygodnie
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

146,14 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 160,59 zł brutto

73,07 zł za 1 mb.

W magazynie: 971 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Elastyczna gładka listwa przypodłogowa DX157F Orac Decor Axxent Flex

Gładka listwa przypodłogowa i zarazem elastyczna to model DX157F producenta Orac Decor Axxent. Model DX157F to prosty cokół bez zdobień i wzorów. Listwa podłogowa DX157F to sztukateria wewnętrzna wielofunkcyjna o wielu możliwościach i do wielu zastosowań. Gładki profil pasuje do przeróżnych stylów od klasycznych po nowoczesne. Minimalistyczny design listwy przypodłogowej bez zdobień to celowe założenie projektantów z racji na popyt na takie właśnie gładkie i proste Cokoły. Listwa podłogowa gładka montowana wyłącznie przez kleje montażowe zalecane przez producenta Orac Decor FDP500 DecoFix Pro, a spoinowane klejem do łączeń Orac Decor FX200 DecoFix Extra

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2018-01-08

Świetne

Super obsługa

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  DX157F ELASTYCZNA GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR AXXENT FLEX

  DX157F ELASTYCZNA GŁADKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR AXXENT FLEX

  Nowoczesna gładka listwa przypodłogowa DX157F Orac Decor Axxent w wersji Flex. Prosty-gładki cokół o wielu możliwościach zastosowań w wersji elastycznej. Świetna giętka listwa podłogowa DX157F o wysokości 6,6 cm która nadaje się do przeróżnych aranżacji i projektów architektonicznych o różnych stylach. Elastyczne listwy FLEX montujemy na nierównościach ściennych. 

  Produkty powiązane