Promocja! PODWÓJNE SZYNY KARNISZOWE, D250 MARDOM DECOR, BIAŁE SZYNY SUFITOWE, DWUTOROWY KARNISZ, KARNISZE SUFITOWE, MARDOM DECOR Zobacz większe

Podwójne szyny karniszowe aluminiowe D250 Mardom Decor stanowią doskonała alternatywę dla tradycyjnych karniszy. Te nowoczesne szyny sufitowe są niewielkich rozmiarów i można je łatwo ukryć za maskownicą karnisza. Białe szyny karniszowe Mardom Decor są bardzo łatwe w montażu. Dzięki łącznikom można te szyny karniszowe scalać w dłuższe zestawy. Cięcie szyn karniszowych również nie sprawia problemów

D250 MARDOM DECOR BIAŁA SZYNY SUFITOWE DWUBIEGUNOWE ALUMINIOWE / DWUTOROWY KARNISZ

   Nowy produkt
ProducentMardom Decor
UwagaZestaw 4x uchwyt, 8x zaślepka uch., 4x zaślepka szyn, 64x agrafka, 4x kołek z wkrętem
KolekcjaDwutorowa szyna aluminowa ( komplet )
Wysokość1,4 cm
Długość250cm.
Szerokość2 cm
MateriałAluminium
KolorBiały RAL 9016
MontażSUFITOWA
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawy39 zł (kurier Mardom)

252,15 zł brutto  /szt.

-5%

Zamiast 265,42 zł brutto

100,86 zł za 1mb

W magazynie: 1933 Przedmioty

  • Agrafki

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Podwójne szyny sufitowe aluminiowe D250 Mardom Decor

Szyny sufitowe podwójne D250 Mardom Decor są uwielbiane przez projektantów i montażystów. Ich niewielki rozmiar, łatwość montażu i prosty design, tworzą idealny mariaż. Te ponadczasowe szyny karniszowe są niezwykle trwałe. Aluminiowe szyny karniszowe dzięki swoim właściwościom  nie ulegają odkształceniom, co znacząco wpływa na komfort użytkowania przez wiele kolejnych lat. Szyny karniszowe dwutorowe z serii D Mardom Decor bez problemu można również zasłonić. Wystarczy użyć do tego maskownicy karnisza lub zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. 

Te aluminiowe szyny sufitowe są niezwykle wytrzymałe. Nie ma z nimi problemów znanych z szyn PCV, takich jak np., utlenianie się czy wyłamywanie. Tu można mieć pewność ich długiego czasu użytkowania. Natomiast prosty i uniwersalny kształt, nigdy nie wychodzi z mody. Trwałość tych szyn potwierdza również wysoka nośność. Z powodzeniem można na nich wieszać firanki czy zasłony o wadze do 10kg/mb. Więc nie tylko zasłony, ale nawet inne dekoracje okienne znajdą tam swoje miejsce.

Podwójne szyny karniszowe D250 mają szerokość ( wraz z uchwytami) ok 10cm. Wysokość zestawy wynosi 18mm. 

Szyny karniszowe D250, to bardzo uniwersalny rozmiar, który sprawdza się w większości pojedynczych okien jakie są w pokojach. Co ciekawe, te białe szyny sufitowe są pomalowane proszkowo na kolor z palety RAL 9016. Jest to najbardziej uniwersalny odcień bieli, który doskonale komponuje się z innymi kolorami w otoczeniu. Dopasowanie do potrzebnego wymiaru również nie stanowi problemu. Za pomocą piłki do metalu bez problemów można je przecinać. Konstrukcja profilu powala na nieograniczone łączenie ich w zestawy. Tutaj ogranicza Cię tylko fantazja i miejsce w pomieszczeniu.

Szyny karniszowe dwutorowe

są stosowane wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie firan i zasłon. Mała szerokość całego kompletu pozwala na użycie tych szyn karniszowych nawet w niewielkich wnękach. Bez problemu można łączyć je wzajemnie w dłuższe zestawy. Przy dokładnym połączeniu nie dochodzi do zacięć i nierównej pracy. Dwutorowe szyny karniszowe są najpopularniejszym rozwiązaniem do dekoracji w Polsce.

Szyny sufitowe Mardom Decor

Szyny karniszowe aluminiowe wykonane są z trwałych materiałów. Najwyższej jakości materiały użyte są w każdym, nawet najmniejszym elemencie. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor są "długowieczne" i bezproblemowo będą użytkowane przez wiele kolejnych lat. Dzięki stoperom możliwe jest zastosowanie tych szyn sufitowych przy skosach dachowych.

Szyny sufitowe Mardom Decor dzięki minimalistycznemu designowi doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrz. Bez problemu można je również zastosować wraz z maskownicami karniszy. Tutaj również mamy spory wybór pomiędzy prostymi, nowoczesnymi, a klasycznym. To sprawia, że szyny karniszowe Mardom Decor dają szerokie spektrum zastosowań. 

Zestawy szyn karniszowych D250 Mardom Decor z powodzeniem można używać również na zewnętrz. Znajdują zastosowanie na balkonach czy tarasach, a nawet w kamperach. Aluminium nie ulega korozji, więc bez problemów będzie tam służyło latami.

Szyny karniszowe aluminiowe

Szyny karniszowe aluminiowe nie ulegają utlenianiu, ani odkształceniom. To ma ogromny wpływ na użytkowanie i trwałość przez lata. Dzięki temu nie ma zacięć i problemów z obsługą (przy poprawnym montażu). Szyny sufitowe z aluminium są  niezwykle ciche, co jest ich ogromną zaletą. Sufitowe szyny aluminiowe można bez problemu łączyć w dłuższe zestawy, a ich dopasowanie do potrzebnego wymiaru nie sprawia najmniejszych trudności. Te szyny można z łatwością ciąć piłką elektryczną czy jakimkolwiek brzeszczotem do metalu. Aluminiowe szyny z łatwością poddają się temu poddają. 

Szyny sufitowe Mardom Decor z ogromną łatwością się również montuje na suficie. Służą do tego metalowe uchwyty sufitowe, które za pomocą kołków i wkrętów mocuje się do sufitu. Następnie wystarczy "wkliknąć" szyny i ... gotowe.

Długości szyn karniszowych Mardom Decor

Dostępne są 4 długości szyn karniszowych w każdym wariancie. Szyny karniszowe dekoracyjne dzielimy na jednotorowe i dwutorowe. W symbolach zawarta jest ich długość liczona w centymetrach.

Szyny sufitowe pojedyncze:

S100 - szyna sufitowa 100cm.

S150 - szyna sufitowa 150cm.

S200 - szyna sufitowa 200cm.

S250 - szyna sufitowa 250cm.

Szyny sufitowe podwójne:

D100 - szyna sufitowa podwójna 100cm.

D150 - szyna sufitowa podwójna 150cm.

D200 - szyna sufitowa podwójna 200cm.

D250 - szyna sufitowa podwójna 250cm.

Jak zamontować karnisz?

Procedura montażu szyn karniszowych jest dość łatwa. Potrzebnych będzie kilka podstawowych narzędzi.

Jakie narzędzia są potrzebne?

  • miarka
  • ołówek
  • poziomnica (poziomica)
  • wkrętak / wkrętarka
  • linijka

w przypadku konieczności docinania do wymiaru, konieczne będzie dodanie do narzędzi piłki do metalu.

  • Pierwszym etapem prac jest wykonanie pomiarów na suficie i dokładne zaznaczenie miejsca montażu uchwytów sufitowych.

Jest to niezwykle ważny proces, gdyż wpływa na równy montaż i w efekcie końcowym na estetykę całości.

  • Kolejnym krokiem jest przymocowanie uchwytów sufitowych za pomocą kołków i wkrętów.
  • Ostatnim etapem jest umiejscowienie szyny w uchwycie za pomocą systemu "klik" i usztywnienie całości wkrętami blokującymi.

W tym momencie agrafki i zakończenia szyny powinny być już na niej zamocowane.

I właściwie mamy skończony montaż.

Łączenie szyn karniszowych

W przypadku konieczności łączenia szyn karniszowych, konieczne jest użycie łączników do szyn. Łącznik do szyn sufitowych, a co jest dodatkowo ważne, uchwyt sufitowy powinien wypadać dokładnie na połączeniu dwóch szyn. Ma to być w taki sposób, aby usztywnić je względem siebie.

Szyny sufitowe z maskownica karniszy

Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które jest często stosowane. Doskonale sprawdza się we wnętrzach współczesnych i klasycznych. Szyny sufitowe z maskownicą idealnie pasują również do stylu glamour. To tutaj bardzo ważną rolę odgrywają wszelkie dodatki i dbałość o szczegóły. Fantastycznie wkomponowana maskownica karnisza z  listwami ściennymi oraz gzymsami, tworzą niezaprzeczalna podstawę w tworzeniu aranżacji wnętrz w tym stylu. 

Styl nowoczesny cechuje prostota i względny minimalizm. Tutaj doskonale sprawdzają się modele listew do zabudowy karniszy, które są pozbawione zdobień.  Całkowicie proste, fantastycznie podkreślają inne elementy wystroju wnętrza. W tym stylu, maskownice karniszy są subtelnym uzupełnieniem aranżacji. Mają się nie wyróżniać, tylko spełniać swoja rolę.

Maskownice karniszy Mardom Decor z powodzeniem można zastosować razem z taśmami LED. Wszystkie oznaczone symbolem LightGuard wykonane są w technologii zapobiegającej przenikanie przez nie światła, a tym samym nie ma efektu prześwitywania listew.

dodatki do szyn karniszowych mardom decor

alcesoria do szyn aluminiowych mardom decor

Opinie

Napisz opinię

D250 MARDOM DECOR BIAŁA SZYNY SUFITOWE DWUBIEGUNOWE ALUMINIOWE / DWUTOROWY KARNISZ

D250 MARDOM DECOR BIAŁA SZYNY SUFITOWE DWUBIEGUNOWE ALUMINIOWE / DWUTOROWY KARNISZ

Podwójne szyny karniszowe aluminiowe D250 Mardom Decor stanowią doskonała alternatywę dla tradycyjnych karniszy. Te nowoczesne szyny sufitowe są niewielkich rozmiarów i można je łatwo ukryć za maskownicą karnisza. Białe szyny karniszowe Mardom Decor są bardzo łatwe w montażu. Dzięki łącznikom można te szyny karniszowe scalać w dłuższe zestawy. Cięcie szyn karniszowych również nie sprawia problemów

Produkty powiązane