Promocja! SX157 ORAC DECOR, LISTWA PRZYPODŁOGOWA ORAC DECOR, LISTWY PRZYPODŁOGOWE ORAC, PROSTE LITWY POLISTYRENOWE, LISTWY PODŁOGOWE ORAC, Zobacz większe

Listwa przypodłogowa SX157 Orac Decor Axxent. Model SX157 Orac posiada wnękę na zamaskowanie zbędnego okablowania. SX157 Orac Decor są to listwy przypodłogowe stosowane także jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Biała listwa podłogowa o symbolu SX157 Orac występuje także jako listwa przypodłogowa elastyczna SX157F Orac Decor.

SX157 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA AXXENT

ORAC SX157    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaAxxent
Wysokość6,6 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

47,12 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 51,78 zł brutto

23,56 zł za 1 mb.

W magazynie: 818 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Listwa podłogowa SX157 Orac Decor Axxent

Prosta i gładka listwa podłogowa bez zdobień to model SX157 producenta Orac Decor Axxent. Listwa przypodłogowa SX157 o wysokości 6,6 cm z minimalistycznym - prostym designem. Listwy przypodłogowe o oznaczeniu SX157 Orac Decor sprawdzają się w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych i współczesnych. Profil SX157 Orac Decor świetnie sprawdza się w salonie, sypialni, biurze, hotelach, restauracjach, a nawet w łazienkach gdyż SX157 jest wodoodporna. Białe listwy przypodłogowe cechuje także łatwy i szybki montaż wyłącznie po przez klejenie klejami montażowymi, najlepiej rekomendowanymi przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe SX157F Orac Decor Axxent Flex

Listwa przypodłogowa elastyczna o oznaczeniu SX157F producenta Orac Decor Axxent. Modele SX157F to listwy przypodłogowe elastyczne proste bez zdobień i wzorów. Listwa podłogowa elastyczna SX157F to ciekawe profile do zastosowań. SX157F Orac Decor pasuje do większości stylów i aranżacji od klasycznych po nowoczesne. SX157F to minimalistyczne - proste elastyczne listwy przypodłogowe bez przetłoczeń i jest to celowe działanie projektantów ponieważ jest duże zainteresowanie na tego typu profile. Listwa podłogowa elastyczna montowana jest na kleje montażowe polecane przez producenta Orac Decor FDP500 DecoFix Pro, a spoinowane klejem do łączeń Orac Decor FX200 DecoFix Extra. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Gorąco polecam

wysoka jakość

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX157 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA AXXENT

  SX157 ORAC DECOR LISTWA PRZYPODŁOGOWA AXXENT

  Listwa przypodłogowa SX157 Orac Decor Axxent. Model SX157 Orac posiada wnękę na zamaskowanie zbędnego okablowania. SX157 Orac Decor są to listwy przypodłogowe stosowane także jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Biała listwa podłogowa o symbolu SX157 Orac występuje także jako listwa przypodłogowa elastyczna SX157F Orac Decor.

  Produkty powiązane