Promocja! LISTWY PRZYPODŁOGOWE MALOWANE, SX184 ORAC DECOR, MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, RAL 9003 MALOWANE LISTWY ORAC, LISTWY PRZYPODŁOG Zobacz większe

Listwa przypodłogowa malowana SX184 Orac Decor. Model SX184 Orac Decor to listwy przypodłogowe malowane fabrycznie na biały kolor Ral 9003. SX184 Orac posiada miejsce na przewody. SX184 Orac Decor to malowane listwy przypodłogowe stosowane również jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX184 Orac występują również jako Flex SX184F.

SX184 ORAC DECOR CASCADE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

ORAC SX184    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość11 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały Ral 9003
Termin realizacjiDo 14 dni
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

77,94 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 85,64 zł brutto

38,97 zł za 1 mb.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

SX184 Orac Decor - Cascade - Malowane listwy przypodłogowe

Białe listwy przypodłogowe o minimalistycznym - prostym wzorze to SX184 Orac Decor - Cascade. Malowane listwy przypodłogowe o symbolu SX184 Orac Decor to fabrycznie pomalowane profile na kolor biały ( Ral 9003 ). Białe listwy przypodłogowe pod nazwą SX184 Orac Decor mają wymiary 200 x 11 x 1,3 cm. SX184 Orac Decor to gładki, prosty wzór bez zdobień, posiadający delikatne zaokrąglenie w części górnej. SX184 Orac Decor to modele sztukaterii dekoracyjnej pasujące do większości aranżacji wnętrz. Listwy przypodłogowe malowane o symbolu SX184 Orac Decor - Cascade to oferta do projektów klasycznych, nowoczesnych jak i współczesnych. Profil SX184 Orac Decor to dekoracja którą można montować w salonach, sypialniach, biurach, hotelach, restauracjach, a nawet w łazienkach gdyż SX184 Orac Decor jest odporna na zawilgocenie. Białe listwy przypodłogowe cechuje także łatwy i szybki montaż wyłącznie po przez klejenie klejami montażowymi, najlepiej rekomendowanymi przez producenta Orac Decor.

Listwy przypodłogowe malowane - Ral 9003 - Orac Decor

Malowane listwy przypodłogowe producenta Orac Decor to ciekawa propozycja pomalowanych już białą farbą ( Ral 9003 ) elementów wykończeniowych.  Jest to oferta kierowana dla osób chcących otrzymać gotowe do montażu listwy przypodłogowe malowane. Producent Orac Decor wychodzi na przeciw wszystkim klientom chcącym zachować czystość w remontowanym wnętrzu, oraz czas który dziś jest na wagę złota. Malowane listwy przypodłogowe pomalowane zostały wysokiej jakości farbą odporną na zmywanie.

Malowane listwy przypodłogowe - Orac Decor

SX118 Ral 9003

SX157 Ral 9003

SX163 Ral 9003

SX173 Ral 9003

SX183 Ral 9003

SX184 Ral 9003

Czas oczekiwania na listwy przypodłogowe malowane fabrycznie w białym kolorze Ral 9003 to około 14 dni roboczych.

Elastyczne listwy przypodłogowe SX184F Orac Decor - Cascade - Axxent

Fantastyczna listwa podłogowa elastyczna SX184F Orac Decor Cascade. Listwa przypodłogowa elastyczna o oznaczeniu SX184F Orac Decor nie posiada żadnych zdobień i wzorów. Kształt SX184F Orac Decor jest dość prosty z subtelnie zaokrągloną górną krawędzią. Listwa przypodłogowa elastyczna jest gładka i posiada miejsce na zamaskowanie przewodów. Elastyczne listwy przypodłogowe o symbolu SX184F Orac Decor są na tyle uniwersalne, że można je stosować jako listwy sufitowe, a także jako listwy dekoracyjne ścienne. Profil SX184F Orac Decor jest to najwyższy jako listwa przypodłogowa elastyczna z rodziny Cascade o wysokości 11 cm. Listwa podłogowa elastyczna o takim designie i gładkiej powierzchni świetnie wkomponuje się w większość aranżacji wnętrz. Listwa przypodłogowa elastyczna SX184F ( Flex ) można łączyć z twardą listwą podłogową SX184 Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

SX184 ORAC DECOR CASCADE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

SX184 ORAC DECOR CASCADE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

Listwa przypodłogowa malowana SX184 Orac Decor. Model SX184 Orac Decor to listwy przypodłogowe malowane fabrycznie na biały kolor Ral 9003. SX184 Orac posiada miejsce na przewody. SX184 Orac Decor to malowane listwy przypodłogowe stosowane również jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX184 Orac występują również jako Flex SX184F.

Produkty powiązane