Promocja! MALOWANA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SX157 ORAC DECOR, MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE, RAL 9003 LISTWY PRZYPODŁOGOWE, MALOWANE LISTWY O Zobacz większe

Biała listwa przypodłogowa SX157 Orac Decor. Model SX157 Orac to listwy przypodłogowe malowane fabrycznie na biały kolor Ral 9003. SX157 Orac ma wnękę na schowanie zbędnego okablowania. SX157 Orac Decor to malowane listwy przypodłogowe używane także jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX157 Orac występują także jako Flex SX157F.

SX157 ORAC DECOR SQUARE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

ORAC SX157    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość6,6 cm.
Długość200 cm.
Głębokość1,3 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
KolorBiały Ral 9003
Termin realizacjiDo 14 dni
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

51,92 zł brutto  /szt.

-9%

Zamiast 57,06 zł brutto

25,96 zł za 1 mb.

W magazynie: 985 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

SX157 Orac Decor - Square - Listwy przypodłogowe malowane

Biała listwa przypodłogowa prosta, bez zdobień to model SX157 Orac Decor - Square. Malowane listwy przypodłogowe o nazwie SX157 Orac Decor to fabrycznie pomalowane profile na biały kolor Ral 9003. Białe listwy przypodłogowe SX157 Orac mają wymiary 200 x 6,6 x 1,3 cm. SX157 Orac Decor to minimalistyczny - prosty wzór pasujący do każdego wystroju wnętrza. Listwy przypodłogowe malowane o oznaczeniu SX157 Orac Decor to propozycja do pomieszczeń klasycznych, nowoczesnych i współczesnych. Profil SX157 Orac Decor to profil, który można montować w salonach, sypialniach, biurach, hotelach, restauracjach, a nawet w łazienkach gdyż SX157 Orac jest odporna na wilgoć. Białe listwy przypodłogowe cechuje także łatwy i szybki montaż wyłącznie po przez klejenie klejami montażowymi, najlepiej rekomendowanymi przez producenta Orac Decor.

Listwy przypodłogowe malowane - Ral 9003 - Orac Decor

Malowane listwy przypodłogowe producenta Orac Decor to ciekawa propozycja pomalowanych już białą farbą ( Ral 9003 ) elementów wykończeniowych.  Jest to oferta kierowana dla osób chcących otrzymać gotowe do montażu listwy przypodłogowe malowane. Producent Orac Decor wychodzi na przeciw wszystkim klientom chcącym zachować czystość w remontowanym wnętrzu, oraz czas który dziś jest na wagę złota. Malowane listwy przypodłogowe pomalowane zostały wysokiej jakości farbą odporną na zmywanie.

Malowane listwy przypodłogowe - Orac Decor

SX118 Ral 9003

SX157 Ral 9003

SX163 Ral 9003

SX173 Ral 9003

SX183 Ral 9003

SX184 Ral 9003

Czas oczekiwania na listwy przypodłogowe malowane fabrycznie w białym kolorze Ral 9003 to około 14 dni roboczych.

Elastyczne listwy przypodłogowe SX157F Orac Decor - Axxent - Flex

Listwa przypodłogowa elastyczna o oznaczeniu SX157F producenta Orac Decor Axxent. Modele SX157F to listwy przypodłogowe elastyczne proste bez zdobień i wzorów. Listwa podłogowa elastyczna SX157F to ciekawe profile do zastosowań. SX157F Orac Decor pasuje do większości stylów i aranżacji od klasycznych po nowoczesne. SX157F to minimalistyczne - proste elastyczne listwy przypodłogowe bez przetłoczeń i jest to celowe działanie projektantów ponieważ jest duże zainteresowanie na tego typu profile. Listwa podłogowa elastyczna montowana jest na kleje montażowe polecane przez producenta Orac Decor FDP500 DecoFix Pro, a spoinowane klejem do łączeń Orac Decor FX200 DecoFix Extra. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2020-04-20

Dobre

fachowa obsługa sklepu

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SX157 ORAC DECOR SQUARE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

  SX157 ORAC DECOR SQUARE - MALOWANE LISTWY PRZYPODŁOGOWE - RAL 9003

  Biała listwa przypodłogowa SX157 Orac Decor. Model SX157 Orac to listwy przypodłogowe malowane fabrycznie na biały kolor Ral 9003. SX157 Orac ma wnękę na schowanie zbędnego okablowania. SX157 Orac Decor to malowane listwy przypodłogowe używane także jako obramowania do drzwi, listwy ścienne czy listwy sufitowe. Białe listwy przypodłogowe o symbolu SX157 Orac występują także jako Flex SX157F.

  Produkty powiązane